Герой 4-го туру другого етапу Першої ліги Богдан Оринчак: «Приємно відчути ці емоції знову»

Він перейшов взимку з Прикарпаття в Діназ і на новому місці став одним із найстарших у команді, незважаючи на свої 29 років. Статус зобов’язує, отож Оринчак відразу ж взяв на себе тягар лідерства. СК Полтава вела в рахунку в Демидові, після першого тайму переважала на два голи, проте Діназ відігрався за безпосередньої допомоги Богдана – він забив сам і взяв участь у другій результативній комбінації.

Тож у Sport Arena та ПФЛ не було сумніву, хто герой четвертого туру другого етапу Першої ліги. Богдан Оринчак в інтерв’ю нашому сайту розповів, як здобувалася надвольова нічия проти Полтави (2:2).

‒ Богдане, поділіться своїми враження від визнання найкращим гравцем туру?

‒ Приємно відчути ці емоції знову. Перемога у почесній номінації мотивує на нові звершення. Сподіваюся, що моя щоденна робота і надалі приноситиме результат.

‒ До матчу з Полтавою команда набрала всього три бали.  Це той результат який очікували чи сподівалися на краще?

‒ Прагнемо перемагати і набирати очки в кожному матчі, але, на превеликий жаль, припустилися низки помилок, якими скористалися наші суперники. Намагаємося з кожного матчу зробити правильні висновки, щоб мати можливість прогресувати.

‒ У Діназа протягом матчів прослідковувалися проблеми з конструктивом у заключній третині поля. З чим на вашу думку це пов’язано?

‒ На мою думку, наша головна проблема ‒ це реалізація. Моменти створюємо, але забити не можемо. Треба більш холоднокровно грати на заключній третині поля, адже суперники за марнотратство нас карають.

‒ На чому акцентував увагу тренерський штаб напередодні матчі? Відсутність Щербака зіграло вам на руку?

‒ Тренерський штаб ретельно вивчив нашого суперника, акцентував увагу на їхніх досвідчених атакувальних гравцях, які добре вміють використовувати вільні зони за рахунок швидкості. Якщо чесно, не впевнений, що Щербак би щось змінив в цьому матчі. Проте, це безумовно індивідуально сильний гравець, справжній бомбардир.

‒ Перший тайм ваша команда провалила. У чому причина двох пропущених голів?

‒ Ми припустилися помилок, які дозволили опоненту забити. Можливо, деякі наші гравці були психологічно не готові до такої агресивної гри полтавчан. До того ж, стан газону був не найкращий.

‒ Після перерви ваша команда почала швидше доставляти м’яч в атаку. Саме на цього наголошував Олександр Головко.

‒ Потрібно було  в атаці додати більше агресії і реалізувати свої моменти, адже в нас в запасі 45 хвилин, щоб все змінити. Вважаю, що у другій половині зустрічі зіграли досить непогано, але хотілося виграти. Ми грали вдома і мусили зробити все, щоб виправити ситуацію.

‒ На 64-й хвилині після скидання Коса ви скоротили відставання у рахунку. Пригадайте цей епізод?

‒ Отримав передачу від свого партнера і перевів лівою ногою на протилежний фланг, де був Антон Салабай. Він віддав передачу на Валентина Корешкова, який подав з флангу і мені залишилося замкнути дальню стійку та відправити мʼяч в сітку воріт!

‒ Після забитого м’яча ви продовжували домінувати. Відчули впевненість у власних силах?

‒ Дійсно, у нас з’явилася віра в те, що можемо досягнути позитивного результату у цій дуже непростій грі. Віддали всі сили, щоб зіграти більш агресивно в заключній третині поля.

‒ На 78-й хвилині після вашого прострілу та скидки Шкурата Кіріченко зрівняв рахунок. Награєте такі флангові комбінації?

‒ На тренуваннях тренерський штаб акцентує увагу на флангових передачах. Це ми відпрацьовуємо кожне тренування і, навіть, після тренувань.

‒ З огляду на перебіг матчу, можете бути задоволені нічиєю?

‒ Ми доклали максимум зусиль для перемоги і ретельно готувалися до цієї гри, але, на жаль, провалили перший тайм. Нічия є задовільним результатом, але не бажаним.

‒ Особисто для вас це поки що найкраща гра навесні? Відчуваєте, що поступово адаптовуєтеся у новому колективі?

‒ Ця гра була значимою для мене, але впевнений, що попереду будуть ще кращі матчі. Загалом адаптація проходить дуже легко, тому що в нас молодий, амбітний колектив, ми підтримуємо і допомагаємо один одному

‒ У наступному турі зіграєте проти Скорука, якому без шансів поступилися нещодавно. Прагнете реабілітуватися за цю поразку?

‒ Ми вже розпочали підготовку до матчу із Скоруком. Прагнемо реабілітуватися за ту прикру поразку і довести вболівальникам, що це була випадковість і ми можемо зіграти набагато краще.