Герой 6 туру Першої ліги Груша: Рівень УПЛ будемо оцінювати у наступному сезоні, сподіваюся, що Оболонь зіграє достойно в Прем’єр-Лізі

Виталий Груша, фото — instagram.com/fc_obolon_kyiv/

Для Оболоні виїзд у Тернопіль міг стати історичним – у випадку перемоги над місцевою Нивою столична команда достроково й напряму підвищувалася в класі. При цьому Нива заслужила реноме непоступливого суперника, та й у першому колі відбирала очки в оболонців.

Важливо, що в такий вирішальний момент знайшовся гравець, який проявив похвальну ефективність. Журі ПФЛ і Sport Arena не мало сумнівів стосовно кандидатури Героя туру: півзахисник Оболоні Віталій Груша забив сам і асистував товаришу, а його команда виграла на стадіоні імені істинного Героя України Романа Шухевича здобула пряму путівку в Українську Прем’єр-Лігу. До вашої уваги ‒ інтерв’ю Sport Arena з Віталієм Грушею.

‒   Звичайно, для кожного футболіста приємно ставати найкращим у турі, ‒ відзначив Віталій. ‒ Але для мене важливіше здобувати позитивний результат з командою. У першу чергу хочеться подякувати ЗСУ за можливість грати у футбол. Окремі слова подяки тренерському штабу, партнерам по команді, а також всьому клубному персоналу, адже це плоди нашої спільної роботи. Для мене на першому місці завжди успіхи команди, а особисті досягнення ‒ приємний бонус.

‒ Відповідальність за результат тиснула на вас перед грою у Тернополі? Адже перемога гарантувала вам довгоочікуваний вихід в УПЛ?

‒ Нам було непросто, адже хотілося досягти позитивного результату якнайшвидше. Важливо, що з цим тиском ми змогли впоратися.

Читайте також: Груша, Грицук, Мочевінський, Векляк: уся збірна 6-го туру другого етапу Першої ліги

‒ Ваша команда активно розпочала гру і на 16-й хвилині після прострілу Єрмоленка ви відкрили рахунок. Награєте такі комбінації  на тренуваннях?

‒ Саме таку комбінацію на тренуванні не награвали, але на футбольному полі зрозуміли один одного та втілили задум у позитивний результат.

‒ Після забитого м’яча ви продовжували домінувати, але не ризикували. Такий прагматичний футбол був пов’язаний з тим, що ціна помилки була надто великою?

‒ Розуміли чого вартують і три залікові пункти, тому не думати про це не могли. Важливо було зіграти максимально надійно у захисті та реалізувати свою моменти. Прагматичний футбол допоміг досягнути бажаного результату.

‒ На чому акцентував увагу тренерський штаб у перерві? Чи все з запланованого вдалося реалізувати?

‒ Тренер наголошував на тому, що нам необхідно дотримуватись свого стилю гри. Вважаю, що вдалося виконати тренерські настанови і набрали три залікові пункти, на які ми заслуговували.

Читайте також: Особистості та цифри 6-го туру другого етапу Першої ліги: Краснопьоров, Биковський, Краснопір, Норенков, Груша

‒ У другій половині зустрічі після вашої передачі п’ятою відзначився Краснопір. Отримали задоволення від цієї комбінації?

‒ Дійсно, від цієї комбінації отримав задоволення не тільки я, але і уся команда. Хочеться забивати такі голи якомога більше. Проте, для нас всі голи красиві і важливі.

‒ Перемога дозволила вам підвищитися у класі. Які емоції переповнювали після фінального свистка?

‒ Такі емоції не передати словами. Приємно, що наша тяжка праця принесла свій результат.

‒ Можете пригадати свій аматорський період кар’єри? Чемпіонат Тернопільської області в ті часи був конкурентним?

‒ Важко пригадати цей період кар’єри, так як вже пройшло багато часу. А як ви знаєте футбол з часом змінюється.

‒ Хто вас запросив у ОДЕК? Це був один із найбільш продуктивних періодів?

‒ В ОДЕК отримав запрошення від віце-президента команди діючого на той час. На аматорському рівні це був продуктивний період для мене, але вже досягнув більш амбітних цілей, тому є з чим порівнювати. Щасливий, що поступово прогресує і досягаю нових цілей у футболі.

‒ Пригадайте свої емоції від дебюту в Аматорському чемпіонаті України?

‒ Як і в кожного футболіста, який хотів втілити свої мрії в життя, емоції були позитивні. Розумів, що попереду ще багато роботи, тому ніколи не зупинявся на досягнутому, а постійно працював над собою.

‒ У складі Агробізнеса дебютували на професіональному рівні 14 липня 2017 року у виїзному поєдинку Другої ліги проти івано-франківського Прикарпаття (5:2). В цьому матчі ви відзначилися хеттриком. Найкращого дебюту напевно складно і придумати?

‒ Про такий дебют, напевне, мріє кожний гравець. А для мене це гарний спогад про дебют в Другій лізі. З нетерпінням тепер очікую на дебют в УПЛ. Думаю, що ці емоції не можна буде ні з чим порівняти.

Читайте також: Полісся та Оболонь достроково вийшли в УПЛ: всі матчі 6-го туру другого етапу Першої ліги

‒ Ви уродженець Рівненщини, але в УПЛ вийшли не з Вересом. Проте, це вас напевно не засмучує, адже головне це підвищення у класі і новий період у кар’єрі?

‒ У кожного футболіста є своя команда, в якій він отримав мотивацію для подальшого розвитку своєї кар’єри. Тому немає чому засмучуватись, адже я досяг того, чого хотів з Оболонню. Відзначу, що до Оболоні у мене не було пропозицій від інших клубів.

‒ Як оціните рівень УПЛ? Багато говорять, що Перша ліга зараз нічим не поступається за рівнем Прем’єр-Лізі…

‒ Рівень УПЛ будемо оцінювати у наступному сезоні. Сподіваюся, що Оболонь зіграє достойно в Прем’єр-Лізі.

Герой 6-го туру другого етапу Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua

БЛІЦ

  • Народився у с.Вельбівне Острозького району Рівненської області
  • Вихованець КДЮСШ м.Нетішин
  • Перший тренер ‒ Володимир Володимирович Моцюк
  • Команда у Європі, за якою слідкую ‒ Реал
  • Улюблений футболіст ‒ Роналдо
  • Моя мрія? Хочу здобути трофеї найвищого ґатунку у мирній Україні