Гетафе – Барселона прямая трансляція матчу MEGOGO

Барселона — Тоттенхэм, фото — Getty Images

13 серпня Барселона зіграє з Гетафе в матчі першого туру чемпіонату Іспанії в Гетафе, на стадіоні Колізуем Альфонсо Перес. Початок матчу Гетафе – Барселона о 22:30. Пряма онлайн відеотрансляція матчу першого туру чемпіонату Іспанії Гетафе – Барселона буде доступна.

У неділю, 13 серпня, матч першого туру чемпіонату Іспанії Гетафе – Барселона пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу першого туру чемпіонату Іспанії Гетафе – Барселона буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч першого туру чемпіонату Іспанії Гетафе – Барселона пряму онлайн-відеотрансляцію можна подивитися на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Барселона чудово виглядала у контрольних матчах – чотири перемоги у п’яти зустрічах. В останньому був обіграний Тоттенгем. Плюс Барсі вдалося заявити всіх новачків, а втрату Дембеле, здається, Хаві вдасться компенсувати.