Гірник-Спорт має намір дограти сезон, незважаючи на повідомлення про блокування рахунків Полтавського ГЗК

Горняк-Спорт, фото — facebook.com/girniksport

Як стало відомо Sport Arena, Гірник-Спорт має намір дограти сезон.

У вівторок з’явилася інформація, що Шевченківський суд Києва заблокував рахунки Полтавського ГЗК та бізнесмена Костянтина Жеваго. ГЗК входить до групи компаній Ferrexpo, яка є спонсором Гірника-Спорт.

Незважаючи на повідомлення про блокування рахунків, клуб продовжує брати участь у Кубку Пожечевського та переглядати потенційних новачків. Також до ПФЛ не надходило жодних документів щодо зняття команди.

У грудні Жеваго було затримано на гірськолижному курорті Куршевель у французьких Альпах. Його підозрюють у розтраті майна банку «Фінанси та кредит», у якому Жеваго значився бенефіціаром, на суму 2,5 мільярда гривень. У грудні 2015-го було ухвалено рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію «Фінанси та кредит».

Колишнього народного депутата відправили під екстрадиційний арешт. Нещодавно Жеваго залишив посаду директора і вийшов із ради директорів Ferrexpo. Нагадаємо, група компаній, окрім Гірника-Спорт, також є спонсором Ворскли.

Першу частину сезону Гірник-Спорт завершив на восьмому місці у групі Б Першої ліги, набравши вісім очок у 14 іграх. Навесні команда Сергія Дірявки зіграє у групі вибування за право залишитись у дивізіоні.