Гол і два асисти Ярмоленка допомогли Динамо розгромити Вольфсбергер у контрольному матчі

Динамо. Фото — fcdynamo.com

Динамо розгромило Вольфсбергер у другому контрольному матчі на навчально-тренувальному зборі в Австрії.

У першому таймі біло-сині відзначилися двічі зусиллями Богдана Лєднєва та Владислава Кабаєва. На початку другого тайму Кабаєв та Володимир Шепелєв довели рахунок до розгромного.

До кінця поєдинку у воротах австрійської команди побувало ще чотири м’ячі: дубль зробив Беніто, ще по голу забили Віталій Буяльський та Андрій Ярмоленко. 33-річний вінгер, який влітку повернувся до столичної команди, також записав на свій рахунок дві результативні передачі.

У першому спарингу в Австрії команда Мірчі Луческу перемогла бухарестське Динамо (4:1). Кияни також зіграють зі швейцарським Янг Бойз (12 липня), кіпрським Арісом (16 липня) та Аль-Хілялем (19 липня).

Динамо посіло четверте місце у турнірній таблиці УПЛ та зіграє у кваліфікації Ліги конференцій. У першому турі нового розіграшу чемпіонату України кияни зустрінуться із Минаєм.

• Контрольний матч

Динамо – Вольфсбергер – 8:0 (2:0)
Голи: Леднєв, 6, Кабаєв, 26, 59, Шепелєв, 46, Беніто, 68, 90, Ярмоленко, 87, Буяльський, 89

Динамо: Моргун (Ігнатенко, 65), Дубінчак (Караваєв, 46), Малиш (Тимчик, 70), Боль (Біловар, 46), Дячук (Попов, 46), Яцик (Буяльський, 70), Царенко (Андрієвський, 46), Кабаєв (Ярмоленко, 70), Шапаренко (Шепелєв, 46), Леднєв (Волошин, 46), Рамадані (Беніто, 46)