Голкіпер Севільї вийшов на поле і заспівав гімн Марокко, проте на воротах з перших хвилин стояв інший гравець — ЧС 2022

Цікава ситуація сталася у матчі, який закінчився сенсацією.

Яссін Буну, Getty Images

У неділю, 27 листопада, збірна Марокко здобула перемогу над бельгійцями — 2:0. Голами у складі африканської команди відзначилися Абдельхамід Сабірі та Закарія Абхуляль.

Втім, цікавий момент трапився ще напередодні стартового свистка. У складі Марокко основним голкіпером було зазначено Яссіна Буну, який грав і у матчі першого туру проти хорватів. Більше того, 31-річний воріт навіть вийшов на поле співати гімн разом з усією командою.

Втім, буквально перед початком поєдинку на полі з'явився його конкурент Мунір Ель Каджоуї, який і відіграв усі 90 з гаком хвилин.

Офіційні причини такої різкої кадрової зміни поки невідомі. Але з фото чітко видно, що Буну відчував дискомфорт ще під час виконанання національних гімнів.