Хлань: Шаблій запевняв, що за рік Зоря продасть мене до Європи. Але мене відокремили від команди, виганяли зі їдальні, коли там був основний склад

Максим Хлань (справа). Фото — Алина Ерофеева

Півзахисник Зорі Максим Хлань розповів про деталі конфлікту, пов’язаного з менеджментом клубу про продовження контракту.

“Я уклав контракт з Зорею в січні 2021 року. В тому трансфері брав участь агент Вадим Шаблій. Не як мій агент, а від імені Зорі. Він обіцяв, що я буду постійно мати ігрову практику в основі, для цього клуб і купує мене у Карпат. Запевняв, що через рік Зоря продасть мене в Європу, давав інші обіцянки, фінансові, які я не буду озвучувати. Але нічого цього не відбулося. І тут знову мені дають ті самі обіцянки і контракт на 5 років”.

“Зрозуміло, що я відмовився від такого тривалого контракту… Справа не в тому, що я хочу в Європу, як казав Шаблій в інтерв’ю. Справа в тому, що клуб і його представник не були послідовними у своїх діях раніше. Тому я не був готовий на 5 років пов’язувати себе з Зорею”.

“Перші два тижні я тренувався в індивідуальному режимі. Розминку розпочинали разом із командою, а коли починалось саме тренування, то мене відправляли намотувати круги аж до кінця тренування. Коли на це звернули увагу журналісти, мене перевели в U-19”.

“Я неодноразово письмово звертався до керівництва клубу щоб врегулювати цю ситуацію, і підтверджував готовність продовжити контракт до кінця наступного сезону і далі, якщо на мене не будуть вчиняти тиск і я матиму можливість грати в команді. Але клуб на будь-які взаємні поступки не йшов, ігнорував мої звернення та продовжував тиск”.

“Мене відокремили від команди, виганяли з їдальні, коли там була основа, з медпункту. Коротше кажучи, такими діями до мене навмисно проявляли принизливе відношення та тиск, щоб я продовжив контракт на 5 років. Про це я також направив листа президенту, але він не відреагував”.

Контракт гравця із луганським клубом закінчується у грудні цього року і футболіст не планує його продовжувати. Зараз Зоря домовляється з Хланем про перехід до іншого клубу.

Раніше повідомлялося, що Хланя було відсторонено від першої команди і переведено в дубль за його відмову продовжувати співпрацю з луганським клубом. Футболіст не грав за команду із квітня цього року.

Цього сезону Хлань зіграв у складі Зорі 8 матчів і віддав дві результативні передачі.

Луганська Зоря посіла третє місце у турнірній таблиці чемпіонату України та зіграє у Лізі Європи наступного сезону.