Інгулець звільнив головного тренера Лавриненка

Александр Поворознюк и Сергей Лавриненко, ingulec.com

Інгулець оголосив про розірвання контракту з головним тренером Сергієм Лавриненком.

Президент Інгульця Олександр Поворознюк у своїй заяві підкреслив, що дякує наставнику за роботу і поважає Лавриненка як професіонала.

“Хочу висловити щирі слова подяки за багаторічну працю та значний внесок у розвиток ФК Інгулець Сергію Лавриненку. Я ціную і поважаю його як професіонала і просто чудову людину. Дякую йому за віддачу та старання. Але футбол – це завжди емоції та терпіння! Але терпіння колись закінчується. Я думаю, не тільки в мене, а і в усіх вболівальників клубу”.

Крім того, стало відомо ім’я тренера, який очолить Інгулець замість Лавриненка. Тимчасово посаду виконувача обов’язків головного тренера обійме екс-футболіст Інгульця та низки українських клубів Младен Бартулович. Зазначимо, що для хорвата це дебют на тренерській посаді.

Лавриненко очолював Інгулець з 2016 року та вивів команду до Прем’єр-ліги, завоювавши бронзу у сезоні Першої ліги 2019/20. Також у 2019 році Інгулець став першим клубом в історії українського футболу, який вийшов у фінал Кубка України із другого дивізіону.

Цього сезону Інгулець здобув лише одну перемогу в 11-ти турах УПЛ і посідає 15-те місце у турнірній таблиці.