Ярчук: Васт прагне підвищитися у класі

Стартовий тур Другої ліги 2022/23 показав, що дебютанти – її окраса. Вони – в лідерах, вони – в найбільш результативних, вони – серед найяскравіших. Наприклад, миколаївський Васт почав чемпіонат із розгромної перемоги над резервістами першолігового Кременя, після чого негайно ж очолив турнірну таблицю.

У складі миколаївців ми виокремили колишнього півзахисника Таврії, Ешторіла та Трабзона Ярчука, який записав на свій актив гол, асист і низку яскравих дій у дебютному матчі Васта в змаганнях ПФЛ.

Герой першого туру у Другій лізі півзахисник Дмитро Ярчук поділився враженнями від перемоги Васта над Кремнем-2 (5:0), а також розповів про амбітні цілі команди.

– Безумовно, завжди приємно ставати найкращим у турі, – зізнається футболіст. – Ця нагорода мотивує мене на подальшу роботу задля досягнення поставлених цілей. Сподіваюся, що прогресуватиму від матчу до матчу.

– Ви повернулися на професіональний рівень після кількох років у аматорах? Хвилююче?

– Зовсім не хвилювався, адже протягом всього часу тримав себе у формі. Ставлю собі за мету допомагати команді досягати позитивного результату у кожному матчі.

– Суперник був з не найсильніших. Розуміли, що стартуватимете легко у змаганнях?

– Не звертаємо уваги на статус суперника. Важливо з максимальною відповідальністю підходити до кожного матчу. Якщо не налаштуватися на гру, то опонент за це покарає. У матчах професіональних команд це точно.

Читайте також: Сомов, Ярчук, Тименко ‒ вся збірна 1-го туру Другої ліги

– Другий тайм відрізнявся від першого перш за все результативністю.  З чим це пов’язуєте?

– Думаю, що на кременчуцький колектив вплинув другий пропущений м’яч. У суперника молода команда, яка не має досвіду виступів у дорослому футболі. У психологічному плані підопічні Юрія Чумака зламалися, а ми цим скористалися.

– Ви забили чудовим ударом зі штрафного. Де навчились такому виконанню?

– Ще з дитинства за будь-якої можливості намагався відпрацьовувати штрафні удари. До того ж, коли з друзями грали у футбол, також відточував свою майстерність. Головне, що ці навички мені допомагають зараз.

– У вас досить якісна команда з гравців, які вже пограли на високому рівні. Давно граєте таким складом?

– Нам вдається демонструвати якісний футбол за рахунок досвідчених футболістів. Проте, нам ще потрібен час, щоб краще зрозуміти один одного.

– Можливо, були якісь моменти, якими залишилися незадоволені?

– Вважаю, що зіграли майже ідеально. Якщо і були якісь помилки, то не звертав на них увагу. Ми впоралися із завданням на гру, але безумовно, ще є над чим працювати. Далі нам буде складніше, будуть більш сильні суперники і маємо бути до цього готовими.

– Які завдання стоять перед вашою командою?

– Ставимо перед собою лише найбільш амбітні завдання. Васт прагне підвищитися у класі.

– Як вас прийняв Демидів?

– Задоволені умовами, які в нас зараз є. Демидів – прекрасне місто. Проте, хочеться якомога скоріше повернутися до рідного Миколаєва.

– У наступному турі зіграєте проти Звягеля. Чого очікуєте від матчу з ще одним дебютантом?

– Налаштовуватимемося максимально на кожного суперника. Прагнемо демонструвати свій найкращий футбол і досягати позитивного результату. Від матчу очікую якісного футболу і перемоги.

Герой 1-го туру Другої ліги. Ілюстрація pfl.ua

БЛІЦ

  • Народився у Миколаєві
  • Вихованець СДЮСШОР «Торпедо»
  • Перші тренери – Геннадій Левицький та Володимир Льовкін

Ярослав Кроха