Юрій Вернидуб: Ми прийдемо до першої перемоги, працюємо дуже багато — футбол України

Прес-конференція головного тренера Кривбаса після матчу проти Зорі.

Юрій Вернидуб, ФК Кривбас

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб прокоментував матч своєї команди проти Зорі.

Нагадаємо, поєдинок проходив на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського і закінчився з рахунком 2:2.

"Хороша гра проти хорошого суперника. "Живий" матч, адже обидві команди забили по два голи. У першу чергу, звісно, радий, що нарешті Кривбас забив та не поступився. І не просто не програв, а не програв хорошій команді, постійному учаснику єврокубків. Нам треба рухатись далі.

Коли всі бʼються за результат, віддаються на всі сто відсотків, тоді є результат. Гра була дуже швидка: могли забити ще як ми, так і Зоря. Моментів було багато. Думаю, футбол усім сподобався".

Згодом спеціаліст відповів на питання про те, який із таймів йому сподобався більше.

"І перший, і другий. У першому, коли відкрили рахунок, могли забивати одразу ще. Хорошу комбінацію розіграли. Прикро, що так. Й одразу покарання: пропустили один, потім другий. Ще й перший тайм програли. У другому хлопці діяли так, як ми просили. У Зорі теж були моменти, але здорово зіграв наш воротар, капітан команди (Сарнавський).

Ми ж свій шанс використали, забили. Хоча у компенсований час мали нагоду. Микитишин… Він взагалі міг двічі після того як вийшов на заміну забивати. Одного разу перетримав мʼяча, потім взагалі: навіщо цей простріл… Бий. Це молодість, є ще над чим працювати".

Не оминув увагою 56-річний тренер і питання про свою колишню команду — луганську Зорю.

"Команда дуже непогано виглядає. Теж у складі багато хорошої молоді. Але знову стали на шлях, коли у складі багато орендованих. З іншої сторони, команда молода, швидка. Є свій стиль. Тренер непогано попрацював. Нинішня Зоря грає 4-3-3 або 4-1-4-1. Сильна лінія атаки, адже у 5 матчах забили 12 голів. Але є і немалі проблеми з обороною: пропустили 10 мʼячів. Команда на своєму шляху становлення. Не сумніваюсь, «Зоря» буде боротись за призові місця".

Також Вернидуб розповів про те, коли від Кривбасу слід очікувати першої перемоги у сезоні.

"Ви знаєте, я на неї очікую пʼять турів. І до цього прийдемо. Працюємо дуже багато. Розумієте, Кривбас після довгої паузи повернувся до УПЛ. Команда збиралась "з нуля". Кажу як є. Потрібен час, аби створити цю команду. Хоча у порівнянні з попередніми чотирма матчами є якийсь малюнок гри. І в атаці моменти зʼявились.

Найважливіше, аби скоріше футболісти усе зрозуміли, виходили на поле та не боялись грати. Я буду не я, якщо я не створю тут справжню боєздатну команду рівня УПЛ. Потрібен час" — підсумував фахівець.

Зазначимо, що матч проти Кривбасу став дебютним у складі Зорі для Євгена Шахова та Ігоря Кирюханцева, які записали на свій рахунок результативні дії.

Джерело