Карпати вирвали перемогу над Діназом, Полісся обіграло Ниву та інші матчі 11-го туру Першої ліги

Прикарпатье, fc.if.ua

6 листопада

Група А

• Львів

Карпати мали нагоду в цьому турі забезпечити собі достроковий вихід у чемпіонський раунд. Завдання не здавалося важким – у першому колі львів’яни обігрували Діназ на його полі, в таблиці вони значно вище, до того ж, вишгородці прибули в далекому від оптимального складі, основні втрати торкнулися захисту. Це робило гостей ще більш вразливими й давало небезпідставні надії на зливу голів.

І вона справді була, ця злива. От тільки почався матч аж ніяк не так, як могли б собі уявляти фаворити протистояння. Оборонець Карпат Болденков ризиковано (низом!) вибив м’яча в центр поля, де на перехопленні відпрацював Білоус. І після його дальнього удару м’яч з рикошетом від спини Богунова приземлився в сітці воріт – 0:1. Найбільш «дармовий» із усіх чотирьох голів Ярослава в поточному сезоні.

Тут треба сказати, що загалом-то Карпати починали активно і перший потенційно гольовий момент створили вже на першій хвилині. Воротар гостей Коржук, який вперше в сезоні вийшов боронити Діназ, потягнув прицільний удар Кожанова, а от І.Когут (дальнім ударом) і Болденков (з підключення на стандарт) пробили повз воріт. Словом, гол назрівав, і ще до перерви львів’яни зуміли зрівняти рахунок. Коржук не дістав на виході подачу Кожанова з кутового, м’яч відскочив до Когута, і Іван з-за меж карного майданчика обвідним ударом з правої ноги упакував його в ворота – 1:1. Перший гол у сезоні від братів Когутів, як не дивно при їхній регулярній активності.

Тиск львів’ян давався взнаки – біля воріт Коржука було гаряче. Проте другий гол Карпат виявився, до певної міри, неочікуваним. Після подачі кутового захисник Корешков головою відбив м’яча собі в руку, рефері не пропустив цей момент поза увагою й призначив пенальті, а Кожанов розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 2:1. Денис відзначається другим голом при трьох асистах. Здавалося, це той успіх, який можна було розвивати. Та один із лідерів цього дня вкрай неуважно діяв на своїй половині поля. «Леви» кілька разів поспіль втратили м’яча на своїй половині поля під тиском Корешкова та Куліша, Богунов поперечною передачею знайшов біля напівкола карного майданчика Мораренка, а той низовим ударом влучив точно в кут – 2:2. Станіслав відзначається другим голом у сезоні. М’яч пройшов зовсім поруч із воротарем, і знову залишилося враження, що Фастов (який дебютував у складі Карпат у цьому матчі) цілком міг виручати…

Залишок матчу Карпати провели в атаках, а Діназ – в досить гідному (це треба визнати) їх відбиванні. Підопічним Головка зовсім трішки не вистачило сил і часу, щоб піднести головну сенсацію туру в західній групі. Проте знову зіграли свою роль заміни від Тлумака. Дуць підключив на фланзі Кожанова, той якісно подав у карний майданчик, і Репета невідпорним ударом головою приніс перемогу «левам» ‒ 3:2. Дебютний гол Юрія в п’яти матчах сезону.

Ця перемога – особлива, вона дозволила Карпатам достроково гарантувати собі вихід у чемпіонський раунд. Діназ – шостий. Його переслідувачі програвали, а от відставання від Прикарпаття зросло до п’яти очок.

Man of the match: Денис Кожанов (Карпати)

Гол, асист, причетний до всіх голів. Черговий великий матч ветерана.

Карпати (Львів) – Діназ (Вишгород) – 3:2
Голи: І.Когут, 37, Кожанов, 64 (пен.), Репета, 90 – Богунов, 8, Мораренко, 77

Карпати (стартовий склад): Фастов, Галенков, Дуць, Болденков, Лень, І.Когут (Климець, 68), Приймак, Шах (Репета, 74), Чачуа, Кожанов, Тарануха (М.Когут, 59). Запасні: Льопка, Махнєв, Ткачук. Головний тренер: Андрій Тлумак.

Діназ (стартовий склад): Коржук, Старенький, Літвінов, Волошин, Корешков, Білоус, Мораренко, Богунов, Куліш, Вакуленко (Духота, 65), Шевченко (Кос, 65). Запасні: Солдатенко, Салабай, Гарнага, Клименко, Чуквуемека, Кіріченко. Головний тренер: Олександр Головко.

Львів. Стадіон “Україна”. 14:00
Арбітр – Вадим Запрутняк (Вінниця)

• Житомир

Нива – єдина команда, яка відбирала очки в лідера в цьому сезоні. Тож має бути зрозуміло, з яким настроєм Полісся виходило на матч проти тернополян. Уже з перших хвилин господарі кинулися вперед, і дизелем їхніх атак був правий край атаки Шастал. Після його загострення на початку зустрічі могли забивати почергово Будківський і Янаков, сам Дмитро пробив поруч зі стійкою з другого темпу. Будківський не раз ставав адресатом передач Шастала, Янакова та Грицука – в оточенні суперників йому ніяк не вдавалося нормально замкнути. А ще мав нагоду відкрити Янаков – з «точки Шевченка» крутив зі штрафного, але м’яч, опускаючись за комірець Механіву, все ж оминув дальню дев’ятку.

Житомиряни грали досить широко, комбінували по всьому просторі атаки. З багатоходівок Полісся пробивали Кушніренко (гостей виручив воротар), Шастал і Грицук (м’яч оминав ворота). А чого варті були кутові від Грицука: перший замикав Кушніренко (знову парирував удар Механів), а другий готовий був замикати Будківський, але завалився на землю, коли його штовхнув рукою захисник Хруставка. Василь Грицук безпощадною «паненкою» виконав 11-метровий – 1:0. Це його четвертий гол у чемпіонаті.

Важливо було максимально використати той імпульс, який Полісся отримало після довгоочікуваного взяття воріт. І ось Грицук із Морозком хитро розіграли кутовий, удар Гітченка впритул потягнув Механів, далі сам Волохатий, намагаючись врятувати, зацідив собі в стійку воріт, а коли Нестеров і Будківський відвели м’яча, Шастал з правої ноги запустив по воротах – 2:0. За офіційними даними – другий, а насправді – третій гол Дмитра в чемпіонаті (в першому турі з Прикарпаттям рефері помилково записав на Будківського гол Шастала).

Після перерви значно активніше заграла вже Нива – команді гостро потрібні очки, щоб захистити своє місце в чемпіонському раунді. І якщо Різник, «роззувши» кількох суперників, не зміг пробити чи відпасувати (Нестеров підстрахував Гітченка блокуванням), то Соколов трішки пізніше здорово замкнув головою флангову подачу Сливи – 2:1. Дебютний гол екс-оборонця Лівого берега за тернополян. Цей гол на 648 хвилинах обірвав «суху» серію воротаря Полісся Кудрика, загалом же лідер не пропускав більше семи матчів поспіль.

Проте треба віддати належне житомирянам, які завдяки вдалим замінам зуміли підтримати темп – навпаки, вони могли забивати ще, й забили, проте голи Шастала та Будківського були відмінені через положення поза грою. Набравши вже аж 31 очко, Полісся дограє друге коло «на автоматі». Ще за підсумками минулого туру підопічні Калитвинцева достроково забезпечили собі путівку в чемпіонський раунд. Нива залишається четвертою, хоча переслідувачі не відпускають тернополян у відрив.

Man of the match: Василь Грицук (Полісся)

Всім би таких лідерів, як Грицук! Забив сам, розігрував кутовий, після якого в підсумку забив Шастал, та й загалом був одним із найактивніших.

Полісся (Житомир) – Нива (Тернопіль) – 2:1
Голи: Грицук, 39, пен., Шастал, 45+1 — Соколов, 68

Полісся (стартовий склад): Кудрик, Морозко, Гітченко, Нестеров, Шаповал, Огіря, Кушніренко, Янаков (Вакула, 59), Грицук (Микитюк, 79), Шастал, Будківський. Запасні: Червак, Кисленко, Поспєлов, Чередниченко, Волинець. Головний тренер: Юрій Калитвинцев.

Нива (стартовий склад): Механів, Соколов, Зінь, Демчук, Слива, Хруставка, Волохатий, Дорошенко, Гатала, Сухоручко (Бей, 46), Різник. Запасні: Жупанський, Дедух, Проців, Малащук, Вольський, Тарасов. В.о. головного тренера: Сергій Задорожний.

Житомир. Центральний стадіон “Полісся”. 13:00
Арбітр: Михайло Райда (Закарпатська область)

Група Б

• Полтава

Уже знаючи про поразку конкурента – Оболоні (від Скорука в Умані), ЛНЗ приїхав у Полтаву грати за лідерство. СК Полтава при цьому – суперник не простий, і зробила свій вклад у те, що кияни втратили лідерство, обігравши їх на своєму полі. Цього разу Черкаська команда, до слова, прибула з відчутними кадровими проблемами, зігравши в експериментальному варіанті захисту.

Почав ЛНЗ досить переконливо. Спершу Галенко, отримавши пас від Хамелюка, з лінії карного майданчика запустив у поперечину, потім навіс Солдата головою замикав Тищенко – і м’яч бадьоро проскакав повз дальньої стійки воріт. Дуже непогано пробивав здалеку Копил – м’яч просвистів прямо над поперечиною воріт Вічного. Пробивали також Хамелюк, ще раз Тищенко, ще раз Галенко – проте до певного часу це не були серйозні випробування воротаря.

Проте полтавська команда, як ми вже говорили, досить складний суперник. У першому таймі серйозно хвилювався і Самойленко – спершу коли Щербак замикав один із кутових (м’яч чиркнув зовнішній бік сітки воріт), потім – коли Каретник, розігравшись із Щербаком, пробивав з середньої дистанції, і тут черкаському воротареві довелося всерйоз вступати в гру. Був навіть випадок, коли захиснику Солдату доводилося з ризиком автоголу виносити м’яча поблизу своїх воріт.

Все в цьому матчі перевернув пересічний штрафний в центрі поля. Після швидкого розіграшу Полюлях підключив ліворуч Савіна, який викрутив правою ногою подачу з лівого флангу, і поки воротар і захисник господарів розбиралися між собою, кому реагувати на цей прямолінійний виклик, Галенко умудрився головою прокинути м’яча повз Вічного – 0:1. Це перший гол у чемпіонаті для досвідченого нападника.

Чи могла відігратися Полтава? Так. Каретник стелив чудову розрізну передачу на Бичкова, проте навіть його швидкості не вистачило, щоб випередити Самойленка. Щербак добряче крутив оборонців, але удари цього разу не йшли в плеймейкера господарів. Але, будемо відверті, небезпечні моменти були й у ЛНЗ, і це ще добре для полтавців, що Вічний потягнув прицільні удари Замуренка, Савіна та Тяпкіна. Ця перемога повертає ЛНЗ на чисте перше місце, а от СК Полтава залишається на п’ятій позиції.

Man of the match: Ярослав Галенко (ЛНЗ)

Забив і міг забивати ще – в черкаського клубу хороший підбір нападників, є конкуренція, і для Галенка такий матч – великий плюс.

СК Полтава – ЛНЗ (Черкаси) – 0:1
Гол: Галенко, 34

Полтава: Вічний, Копитов, Таранушич, Томенко, Бужин, Каретник, Даниленко, Бичков, Щербак, Костенко (Гайван, 78), Стрельцов (Пастухов, 81). Запасні: Петриченко, Куімов, Коваленко, Яременко, Савенков, Руденко, Курелех, Пось. Головний тренер: Володимир Сисенко.

ЛНЗ: Самойленко, Солдат, Лопирьонок, Синьогуб, Савін, Полюлях, Хамелюк (Сторчоус, 66), Тищенко (Нехтій, 46), Копил (Тяпкін, 66), Замуренко (Ляшенко, 87), Галенко (Долинський, 75). Запасні: Шеліхов, Швець, Євдокимов. В.о. головного тренера: Олександр Ковпак.

Полтава. Стадіон “Молодіжний”. 13:00
Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)

• Горішні Плавні

Чергове дербі Полтавщини – одночасно напрочуд важливе. Три очка між суперниками, перемога з великою долею вірогідності дозволяла б Гірнику-Спорт покинути остання місце, а Кременю – закріпитися в четвірці найкращих. Отже, кожен із суперників у матчі команд сусідніх міст мав свої причини грати тільки на перемогу.

Активніше почали господарі. Вже на першій хвилині трьохходівка Сологуб-Громенко-Горбаченко завершилася голом, але хорошого удару головою нападник, як виявилося, завдавав уже з офсайду. Через десять хвилин центрфорвард замикав подачу вже з правого флангу, проте навіс Д.Шинкаренка Горбаченко підправив трішки в сторону від воріт. А на 20-й хвилині Гірник-Спорт претендував на пенальті – на передачу з правого флангу йшли Підручний і Сейтхалілов, але їх випередив підкат Азізова, якому м’яч зачепив руку. Свисток промовчав.

Кремінь у першому таймі діяв менш активно за суперників – варті уваги лише сміливий прохід Вівдича, який, втім, не знайшов адресата своїм прострілом, а також неточний удар головою Фальковського. А в Гірника-Спорт встигли пробити по воротах Єрмолова ледве не всі польові гравці, включаючи обох Шинкаренків. А коли Горбаченко чудово протягнув м’яча та вивів на воротаря Сейтхалілова, Єрмолов виручив гостей, але Владислав Громенко встиг на добивання – 1:0. Дебютний матч для 19-річного лівого півзахисника, який лише вдруге вийшов грати за Гірник-Спорт.

У ці хвилини багато в чому вирішувалася доля протистояння. Якби підопічні Локтіонова змирилися з цим голом – вони б не витримали. Проте вже через хвилину Фальковський у боротьбі з В.Шинкаренком заробив штрафний, а Давронбек Азізов обвідним ударом з лівої ноги поцілив у ближню дев’ятку – 1:1. Другий гол при двох асистах для лівого захисника.

Після перерви Фальковський міг забивати зі штрафного, а Галата – після хорошої флангової передачі Бондаря. Тож другий гол кременчуківців виник не на порожньому місці й став логічним продовженням попередніх атак. Не встиг Вівдич завозитися в оточенні суперників, як Азізов додатковою передачею направив м’яча на лінію воротарського майданчика. Галоян звідти дотепно відкотив на набігаючого Фальковського, так що Данило з правої ноги розстріляв ворота – 1:2. Третій гол у чемпіонаті для півзахисника Кременя.

Гірник-Спорт намагався відігратися, був момент після удару Цвіренка, коли господарі знову вимагали пенальті за «гандбол» у суперників. Але все ж Кремінь довів справу до перемоги й зберіг третє місце від посягань запоріжців. Все, що відбувається зараз з молодою кременчуцькою командою, є спортивним подвигом клубної молоді під орудою молодого тренера Локтіонова.

Man of the match: Данило Фальковський (Кремінь)

Забив сам і заробив штрафний під гол Азізова. Вкотре внесок цього півзахисника стає вирішальним для перемог Кременя.

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) — Кремінь (Кременчук) – 1:2
Голи: Громенко, 37 – Азізов, 39, Фальковський, 72

Гірник-Спорт (стартовий склад): Коваленко, Д.Шинкаренко, Цвіренко, Ніколишин, Шептицький, Сейтхалілов, Підручний, В.Шинкаренко (Посєвкін, 78), Сологуб (Емере, 87), Громенко (Сьомка, 82), Горбаченко. Запасні: Дворник, Сметанін, Клімов, Подрезан, Черниш. Головний тренер: Ігор Жабченко.

Кремінь (стартовий склад): Єрмолов, Агапов, Аркуша, Д.О.Сидоренко, Азізов, Матвєєв, Фальковський (Вік.Пилипенко, 90), Савіцький (Галоян, 46), Галата (Панчишин, 85), Бондар (Товкач, 62), Вівдич (Куць, 85). Запасні: Молько, Жданович, Кальчук, Оксененко, Музичка, П’ятибрат. Головний тренер: Роман Локтіонов.

Горішні Плавні. СК “Юність”. 12:00
Арбітр: Сергій Подригуля (Луцьк)

5 листопада

Група А

• Демидів

Тільки одна команда не вигравала на всі змагання ПФЛ ‒ це ФСК Маріуполь. При цьому підопічні Красноперова аж ніяк не виглядали приреченими: навіть той же Епіцентр, один із фаворитів сезону, в першому колі виграв лише з мінімальним рахунком і голу Барбоси на 90-й хвилині радів, немов би після перемоги в Лізі чемпіонів. Так що від скромної, але міцно збитої азовської команди очікувалося серйозного протистояння супернику з Хмельниччини.

Маріупольці почали досить непогано, в кількох комбінаціях за участі Гори, Літюка та Мочевінського виникала певна гострота біля воріт Епіцентру. Видно було, що Красноперов вчив підопічних грати з Гірним, адже в дебюті він лише раз під кутом проривався на воротаря, та й то без гостроти. Проте на 11-й хвилині саме гості мали всі шанси відкривати рахунок. У трьохходівці за участі Стеня та Гірного Беженар відважився пробити метрів із 20-ти, обвідний удар направив м’яч практично в саму хрестовину – це був перший по-справжньому гольовий момент у зустрічі. На це номінальні господарі відповіли гострим моментом за участі Гори, який здорово розібрався з суперниками, проте не влучив у дальній кут.

Після перерви працював уже Чернобай, який парирував прицільний дальній удар, здається, Пентелейчука. Проте навіть неповний запас залишав Епіцентру надії на продуктивний другий тайм. Так, вкотре вдало вийшов на заміну Буряк – і після його прострілу цілком міг забивати активний лівий лінійний Шевченко (незважаючи на неприємний рикошет, Якубенко забрав м’яча намертво), слідом Гірний замикав навіс Беженара так, що м’яч опустився вгорі на сітку.

Тож на момент, коли й відбулася вирішальна комбінація, гра вже була достатньо розігрітою. С.Кристін пройшов через правий фланг і прострілив, Гірний його передачу не діставав (як, власне, й захисник Павлиш), зате на дальній стійці в падінні та напівшпагаті замикав Шевченко. Бив Євгеній несильно, проте Харжевський і Шушко завадили один одному на лінії воріт і м’яч зрикошетив у сітку. Не виключений насправді автогол, але попередньо гол записано на лівого захисника Епіцентру ‒ 0:1. Якщо так, то це перший гол у сезоні Шевченка після трьох асистів.

Кінцівка – а залишалося біля третини ігрового часу – виявилася напруженою, проте результату не змінила. У маріупольців було кілька подач Харжевського та Биковського, у гостей Беженар намагався закрутити м’яча в дев’ятку. Один гол вирішив долю зустрічі. Епіцентр із 20 очками впевнено йде третім і чекає матчів конкурентів. ФСК Маріуполь залишається без перемог – і це, якщо чесно, дещо несправедлива ситуація, тому що відразу в кількох матчах сезону цей клуб заслуговував на більше.

Man of the match: Андрій Беженар (Епіцентр)

Вів гру гостей і найбільш небезпечно пробивав по маріупольських воротах.

ФСК Маріуполь – Епіцентр (Кам’янець-Подільський) – 0:1
Гол: Шевченко, 60

Маріуполь (стартовий склад): Якубенко, Харжевський, Шушко, Павлиш, Чушенко, Булгаков, Мельниченко, Мочевінський, Гора, Літюк, Пентелейчук. Запасні: Кравцов, Караващенко, Скиба, Биковський, Строчинський, Литовченко, Дмитрієв, Доброхотов, Махиня Прокопчук, Михайленко. Головний тренер: Олег Красноперов.

Епіцентр (стартовий склад): Чернобай, Григоращук, Мороз, Ничипоренко, Шевченко, Чепелюк, Глущук, С.Кристін, Беженар, Стень, Гірний. Запасні: Жмурко, Буряк, Пучковський, В.Кристін, Горілий. Головний тренер: Сергій Нагорняк.

Демидів. Стадіон «Діназ». 13:30

Арбітр: Євгеній Цибулько

Група Б

• Чернігів

Третя команда завітала в гості до шостої, а між ними – одне очко. Щільність у групі переслідувачів фаворитів сезону настільки велика, що кожен матч і справді на вагу золота. В першому колі на «Славутич-Арені» ФК Чернігів сенсаційно переграв запоріжців – 2:0, автори голів Мироненко та Койдан вийшли в стартовому складі у «тигрів» і цього разу. При цьому в запасі навіть не значився Максим Сердюк – один із провідних центральних півзахисників. Запоріжці потихеньку повернули флангових оборонців (Воробей і Сокол уже значилися в запасі), проте праворуч вийшов все-таки Шалфєєв, який у попередньому турі (1:1 із СК Полтава) добре відіграв на атаку й посередньо на захист. ФК Чернігів, у свою чергу, в минулому своєму матчі програв Оболоні – 1:3 на виїзді.

В першому таймі важко було віддати комусь перевагу. Частіше пробивали по воротах гості, проте удари Дворовенка, Кічі, Білоцерківця все ж були неточними й не надто небезпечними. В свою чергу, «сіверяни» активно користувалися перевагою в вигляді кращого знайомства зі штучним покриттям. Добре ще для Металурга, що останнім часом він призвичаївся до синтетики на столичному стадіоні «Лівий берег», отже, в Чернігів прибув із певною адаптацією до синтетичного газону.

Уже після півгодини гри, з інтервалом у дві хвилини, два по-справжньому гольових моменти отримав Вовк. У першому випадку з лінії воротарського він замикав передачу Ментея – вище воріт, у другому вже з лівого флангу нападник стартував на проникаючу передачу, опинився перед воротарем – і не потрапив у дальній кут. За ідеальних обставин це мав би бути дубль – і суттєва перевага для господарів. А ще трішки пізніше у «кисілі» ніг застрягла перспективна прострільна передача від Вовка на Кулика.

Другий тайм також почався «без воріт», втім, поступово суперники взялися за створення моментів. Дуже хорошу нагоду на 60-й хвилині мали гості, проте Сад, розірвавши лівий фланг оборони Чернігова, не зміг доставити м’яча нападнику – простріл заблокували. Таких напівмоментів із чітко відчутною гостротою вистачало, але – і це вже докір таким забивним гравцям, як Вовк і Сидоров, ‒ доводити епізоди до конкретики не вдавалося.

Підсумковій «нулівці» пораділи конкуренти – СК Полтава, Кремінь і Скорук. 12 очок у чернігівців, 13 – у запоріжців, вони поки залишаються третіми, проте наступні матчі звітного туру з великою долею вірогідності їх посунуть звідти. Що цікаво: в поточному сезоні це всього лише п’ята нічия на 11 турів! Біля 5% від загальної кількості проведених ігор.

Man of the match: Роман Вовк (ФК Чернігів)

Цей матч був далеким від ідеалів видовищного футболу, тож хочеться відзначити нападника «тигрів» Вовка. Він був найбільш агресивним і конкретним в атаці, і якби в такому матчі ще й забив – на руках би його носити.

ФК Чернігів – Металург (Запоріжжя) – 0:0

Чернігів (стартовий склад): Ширай, Сираш, Романченко, Лакеєнко, Мир.Сердюк, Бибік, Мироненко, Ментей, Койдан, Кулик, Вовк. Запасні: Падун, Рощинський, Коломієць, Кривобороденко, Зенченко, Макаренко, Шумило, Галстян, Руденко, Вересоцький, Школьний. Головний тренер: Валерій Чорний.

Металург (стартовий склад): Байда, Шалфєєв, Басов, Векляк, Дворовенко, Піддубний, Сніжко, Кіча, Сад, Білоцерковець, Сидоров. Запасні: Ніколаєнко, Польовий, Палюх, Борисенко, Воробей, Могильний, Сокол. Головний тренер: Володимир Микитин.

• Чернігів. Стадіон «Юність». 12:00
  • Арбітр: Степан Лапко

4 листопада

• Умань

Навряд чи поєдинок “Скорука” та “Оболоні” мав принципове значення, оскільки команди вирішують прямо протилежні завдяння. Кияни ведуть боротьбу за лідерство в групі, томаківці, як дебютанти, лише намагаються закріпитися в першій лізі. Єдине серйозне протистояння намічалося між найкращими бомбардирами – Олександром Мішуренком і його тезкою Батальським, на рахунку яких по шість влучних пострілів.

Активно розпочали матч команди. Груша завдав небезпечного удара з меж карного майданчика уже на 31-й секунді, проте м’яч пройшов трохи вище цілі. Томаківцям вдалося відвести гру від свої воріт, тривалий час суперник ніяк не міг потурбувати дебютанта Осадчука, який на останньому рубежі замінив Варцабу.

Далі – багато боротьби, намагання киян продертися крізь щільну оборону томаківців і жодного по-справжньому небезпечного момента.

Підступний удар зі штрафного Черненка, з яким відмінно впорався Осадчук, перевівши м’яч на кутовий, поставив крапку в першому таймі.

На 63-й хвилині Перебора заробив небезпечний штрафний, Боженар здорово навісив, а Малиш, перегравши всіх на дпугому поверсі, головою вразив ціль – 1:0. Автор єдиного голу скоруківців у матчі першого кола відзначився знову.

На 74-й хвилині господарі могли закривати гру, однак полачу з правого флангу Зайця не зміг замкнути Перебора – у півзахисника м’яч просто звалився з ноги.

Валерій Іващенко за допомогою замні намагався змінити харакиер матчу, проте це був не день киян. В атаці геть нічого не виходило.

Сенсаційна поразка “Оболоні” в Умані дозволяє “ЛНЗ” уже в цьому турі очолити турнірну таблицю групи “Б”.

Man of the Match: Станіслав-Нурі Малиш (Скорук)

Герой матчу? Хто, як не автор вирішального голу! Встиг і в обороні себе показати, і в нападі проявити.

Скорук (Томаківка) – Оболонь (Київ) 1:0
Гол: Малиш, 63

Скорук (стартовий склад): Осадчук, Малиш, Заєць, Сухар, Пасічник, Шаповалов, Плахтир, Перебора, Шмигельський, Разуваєв, Мішуренко. Запасні: Варцаба, Бейер, Боженар, Клименко, Коцюмака, Лаптєв, Сорока, Цуркан, Приземлін. Головний тренер: Олександр Степанов.

Оболонь (стартовий склад): Федорівський, Чернов, Тєрєхов, Фатєєв, Осман, Черненко, Мороз, Прокопенко, Слободян, Груша, Батальський. Запасні: Кичак, Василенко, Савченко, Корохов, Машталір, Краснопір, Олійник. Валерій Іващенко.

• 13:00. Умань. Центральний стадіон
  • Арбітр: Олег Когут (Тернопіль)

• Чернівці

Буковина вже чотири матчі поспіль не перемагає: дві нічиї і дві поразки.  Гра з Прикарпаттям – шанс нарешті відчути смак перемоги, адже підопічні Рипана також переживають не найкращі часи. Іванофранківці у минулому турі розгромно поступилися Ниві – 0:4. Гру на стадіоні «Рух» пропускав хавбек господарів Станіслав Демків.

Іванофранківці активно розпочали гру, але до ударів у площину воріт справа не доходила. Буковина грала другим номером, сподіваючись на контратаки. Помилки у простих ситуація не дозволяли командам створювати гостроту попереду. Жодного удару у площину воріт за перший тайм – яскрава характеристика нашого матчу.

На 49-й хвилині Сондей завдав першого удару у площину, але голкіпер Буковини зіграв надійно. Гравці Прикарпаття намагалися бодай щось небезпечне створити в атаці, але у них нічого не виходило. Характер гри у другому таймі у нас не змінився.

На 59-й хвилині після стандарту пробивав Барчук, але Степаненко зіграв надійно. На 64-й хвилині штрафний приніс результат господарям.  Після навісу Сондея і скидання від Цюцюри забив Тітаєвський – 1:0.

На 71-й хвилині гості відігралися. Пець пробив з-за меж штрафної і влучив у кут – 1:1.Асистував йому Чепурненко.  Несподіваний розвиток подій з огляду на перебіг матчу.  На 77-й хвилині  Тітаєвський з декількох метрів не зміг переправити м’яч у сітку. Цікаву кінцівку зустрічі подарували нам команди.

На 88-й хвилині Цюцюра після рикошету від захисника зміг пробити і м’яч залетів у ворота – 2:1. У підсумку, матч завершився омріяною перемогою Прикарпаття.

Man of the match:  Василь Цюцюра (Прикарпаття)

Капітан іванофранківців був активний протягом всього матчу і своїм голом приніс перемогу команді.

Перша ліга. 11-й тур

Прикарпаття – Буковина 2:1
Голи
:  Тітаєвський (64), Цюцюра (88) – Пець (71)

Прикарпаття (стартовий склад):  Герич, Писко, Француз, Аксьонов, Борисевич, Сондей, Соловйов, Тітаєвський, Рудюк, Цюцюра, Барчук.  Запасні: Піцан, Сердюк, Бучакчийський, Стаднік, Лринчак, Дитко, Кузьмин. Тренер: Олег Рипан

Буковина (стартовий склад): Степаненко, Гакман, Новотрясов, Прокопчук, Д. Рябий, Пець, Кошман, Цурупін, Паламарчук, Палагнюк, Скрипник. Запасні: Чеботарьов, Задерейко, Павлюк, Комісар, Шишигін, Королянчук, Даценко, А. Рябий, Фарасєєнко, Жумига, Чепурненко. Тренер: Андрій Мельничук.