Керівництво Чорноморця: Вільних дат для перенесення матчу з Дніпром-1 немає

Черноморец, фото — https://www.instagram.com/chernomoretsfc/

Чорноморець не погодився перенести поєдинок з Дніпром-1 у 10-му турі Української Прем’єр-ліги через відсутність вільних дат у календарі.

“Ми відмовили дійсно з тієї причини, що у цьому році немає вільних дат. Ми шукали дату, але її не існує. Через відмову всіх клубів їхати до Одеси, незважаючи на те, що є дозвіл грати в Одесі, а саме Олександрії, Кривбасу та Зорі (там теж написано за погодженням сторін), одну гру ми змістили на перші числа грудня”.

“Ми зобов’язані закінчити це коло перед чемпіонатом світу, тобто 8-го ми ніяк грати не можемо. Ми і так проводимо в поїздах по 16 годин. Наш клуб не проти перенесення матчів, але тільки якщо є вільна дата в рамках кола. Яскравий тому приклад – матч проти Кривбасу”, – заявили представники клубу.

Нагадаємо, Дніпро-1 просив одеситів перенести матч через складний графік. Протягом тижня дніпряни проведуть три матчі, два із яких будуть вирішальними у Лізі конференцій.

Проте керівництво Чорноморця відмовило Дніпру-1. Повідомляється, що Морякам важко знайти в листопаді нову дату для проведення гри, оскільки Чорноморець вже має один перенесений матч.

Виконавчий директор Дніпра-1 Андрій Русол розкритикував УПЛ, яка відмовилася втручатися у суперечку між командами. За словами Русола, УПЛ “зайняла позицію “моя хата з краю”, посилаючись на регламент”.

Матч 10-го туру УПЛ Дніпро-1 – Чорноморець заплановано на неділю, 30 жовтня. Початок матчу – о 13.00.

Дніпро-1 лідирує у чемпіонаті України, набравши 22 очки у 8 матчах. Чорноморець йде на останньому, 16-му місці.