Кирюханцев: Завдання Зорі — бути в єврокубковій зоні — футбол України

Ігор Кирюханцев поділився своїми думками після стартових матчів сезону.

Ігор Кирюханцев, ФК Зоря

Захисник луганської Зорі Ігор Кирюханцев прокоментував стартовий відрізок нинішнього сезону та поділився своїми думками про майбутні виступи у Лізі конференцій.

"Чесно сказати, багато факторів вплинуло. По-перше, новий тренер прийшов. По-друге, були травмовані футболісти. Плюс ще звикали до того, що нам дає новий тренер. Так, 12 місце це не те, що ми хочемо. Наше завдання – бути в єврокубковій зоні, у наступних матчах виправлятимемо становище, яке у нас зараз.

Я вважаю, що команди у нашій групі Ліги конференцій дуже добрі. Кожна з них індивідуально різна, тобто вже ближче до матчів їх окремо розбиратимемо. Зараз думаємо лише про найближчу гру чемпіонату, а далі індивідуально готуватимемося до кожного суперника. Потрібно розраховувати на краще. 1-е, 2-е місце – це буде ідеально.

Наступна гра з Металістом 1925? Сильний суперник, що береже м'яч, є індивідуально якісні гравці, на флангах можуть взяти на себе гру. Готуватимемося до них і нав'язуватимемо свою гру. Відступати нема куди", — сказав Кирюханцев в інтерв'ю клубній прес-службі.

Матч між Металістом 1925 та Зорею відбудеться у п'ятницю, 15 вересня, о 18:30 за київським часом.

Нагадаємо, у групі Ліги конференцій Зоря зіграє проти Брейдабліка, Гента та Маккабі Тель-Авів.

Джерело