Комерційний директор Дніпра-1: Менше ніж за 15 мільйонів ми не хотіли б віддавати Довбика

Артем Довбик, фото — scdnipro1.com.ua

Комерційний директор СК Дніпро-1 В’ячеслав Фрідман заявив, що клуб готовий відпустити форварда Артема Довбика не менш як за 15 мільйонів євро.

“Реалії нашого чемпіонату показують, що менше ніж за 15 мільйонів ми б його не хотіли віддавати. Мудрика не братиму [за приклад], тому що він може справді унікальний і коштує якихось шалених грошей, але того ж Забарного продали вдало. Циганков коштував не стільки, за скільки його відпустили, бо там закінчувався контракт. Динамо, наскільки я знаю, отримало хороший контракт на випадок майбутнього продажу”.

“Якщо буде 15 млн, то думаю, що є сенс розмовляти. Безумовно, Довбика потрібно відпускати, він заслужив на це. Заслужив своїм ставленням до справи, грою. У нас з ним і його агентом є домовленість, що за першої ж хорошої пропозиції, яка буде влаштовувати і нас, і його – ми його відпустимо”.

Раніше повідомлялося, що менеджмент Марселя вже провів попередні переговори зі стороною футболіста. Сума трансферу може становити від 11 до 15 мільйонів євро.

Довбик підтвердив інформацію про переговори. Сам нападник зацікавлений у переході та сподівається, що представникам гравця та клубу вдасться домовитися.

Також у форварді особисто зацікавлений головний тренер Трабзонспору Ненад Б’єліца. Влітку клуб спробує оформити перехід. Трабзонспор вже робив спроби домовитися про купівлю Довбика: тоді клуб запропонував за нападника 10 мільйонів євро та 20% з наступного перепродажу гравця.

Раніше повідомлялося, що Дніпро-1 підняло цінник на гравця до 20 мільйонів євро. Виконавчий директор Дніпра-1 Андрій Русол заявив, що український клуб запропонував гравцеві продовження угоди.

Довбик цього сезону провів 35 матчів за дніпрян у всіх турнірах. На рахунку форварда – 28 голів та 8 асистів. Контракт із Дніпром-1 у гравця завершується 31 грудня цього року.

Дніпро-1 йде на другому місці в УПЛ. Завтра команда Олександра Кучера зіграє із Колосом.