Красніков: Ярославський повністю фінансує Металіст. Жодних додаткових джерел фінансування ніколи не було і немає

Евгений Красников и Александр Ярославский, metalist.ua

Віце-президент Металіста Євген Красніков розповів про нинішній стан клубу. За його словами, управління справами було передано йому, але фінансуванням, як і раніше, займається президент Олександр Ярославський.

“Команда перебуває в Туреччині, проходить збори, грає товариські матчі та готується до виступу в Прем’єр-лізі. З першого дня частина працівників клубу, які не евакуювалися, перебувають на території клубу – їм надано безпечне місце у разі артобстрілів, проживання, харчування та всі необхідні побутові умови”, – повідомив Красніков.

“Єдиний підрозділ клубу, який зараз не працює — це дитячо-юнацька футбольна академія Металіст. Але це пов’язано з тим, що Харків зазнає артилерійського та ракетного обстрілу. Щодо висловлювання Ігоря Циганика, то я справді залишився в Харкові і несу повну відповідальність за футбольний клуб Металіст”.

“Спочатку, а саме 24 лютого, нами було прийнято рішення передати мені управління клубом на час бойових дій на території України. Але не фінансування. Я говорив раніше і повторю зараз. Олександрія Ярославський повністю фінансує футбольний клуб Металіст. Ніяких додаткових джерел фінансування ніколи не було і немає. Металіст був, є і буде”.

Сьогодні президент ПФЛ Олександр Каденко повідомив, що Металіст та Кривбас у наступному сезоні виступатимуть в УПЛ.

На момент зупинки Першої ліги харків’яни посідали перше місце у турнірній таблиці, випереджаючи другий Кривбас на 11 очок.