Красніков: Шукаємо крайніх захисників та атакувальних хавбеків

Днепр-1, фото УПЛ

Спортивний директор Дніпра-1 Євген Красніков розповів про кадрову ситуацію. Дніпряни планують визначитися з переліком легіонерів у команді та шукати нових гравців.

“Бланко і Амаш мають приїхати на збори. У Бузанелло закінчилася оренда і ми шукаємо крайніх захисників. Ми розмовляємо з Вересом з приводу Пасіча [Євгена] і треба ще одного крайнього захисника”.

“Також не вистачає атакувальних півзахисників. Можливо, попросимо у Металіста когось в оренду. Збори покажуть”.

“Іноземні гравці? Є проблема, що деякі іноземці боялися їхати до Львова, Кривого Рогу. Якщо іноземець згоден їхати, грати всі матчі, то він буде в команді. Якщо ні – будемо розраховувати на своїх гравців”.

“Білл має приїхати на збори, Пірес – не знаю. А чи залишиться Білл чи ні, вже від нього залежить. Кучеру потрібні гравці, які б’ються з першої і до останньої хвилини, тактично розумні”.

Читайте також: Кучер: Нам потрібно посилити три-чотири позиції. Ми розмовляємо і з українцями, і з іноземцями

Раніше повідомлялося, що дніпряни зберуться у Словаччині, потім команда вирушить на двотижневий збір до Туреччини. Спаринг-партнерів команда Кучера дізнається вже ближче до початку збору.

Дніпро-1 лідирує у чемпіонаті України, випереджаючи Шахтар на п’ять очок. Національна першість поновиться у березні. Також навесні команда Олександра Кучера зіграє з кіпрським АЕКом в 1/16 фіналу Ліги конференцій.