Кривбас обіграв Інгулець у контрольному матчі

Кривбасс — Ингулец, фото — fckryvbas.com

Кривбас обіграв Інгулець у першому контрольному матчі на літніх тренувальних зборах – 3:1.

Команда Василя Кобіна відкрила рахунок у першому таймі після контратаки, відзначився Артем Сітало. Криворіжці швидко відігралися, Прінс Аду забив ударом з-за меж штрафного майданчика.

У другому таймі команди повністю змінили склади. Жан По вивів Кривбас вперед після пасу Даніеля Соси. А наприкінці зустрічі Соса отримав шанс відзначитись самому, проте не реалізував пенальті, влучивши у штангу. На добиванні Олег Кожушко вразив ворота.

Кривбас посів третє місце в УПЛ минулого сезону. Інгулець виграв турнір у Першій лізі та підвищився до елітного дивізіону.

У першому турі УПЛ-2024/25 Кривбас зіграє із Чорноморцем. Інгулець зустрінеться із Зорею. Базова дата першого туру – 3 серпня.