Кривбас забив п’ять голів болгарському Септемврі

Кривбасс, фото — fckryvbas.com

Кривбас розгромив болгарський Септемврі на зборі в Туреччині – 5:0.

Криворіжці повели у рахунку майже одразу після початку зустрічі. Дмитро Хомченовський застав зненацька воротаря суперників із середньої дистанції. До перерви Роман Дебелко забив другий гол команди.

У другому таймі трьома гольовими передачами відзначився Капіч. Спочатку Ріфет зробив пас на Євгена Банаду, який забив ударом головою. А за дві хвилини боснієць асистував Микиті Татаркову. Крапку в матчі поставив Денис Устименко з подачі того ж таки Капіча.

Перемога над Септемврі стала першою для команди Юрія Вернидуба у 2023 році. Раніше криворіжці поступилися болгарському Хебиру (1:2), зіграли внічию зі Стругою з Північної Македонії (1:1) та програли косовській Дріті (0:1).

Кривбас займає восьме місце в УПЛ. У першому матчі після поновлення чемпіонату команда Вернідуба прийме Колос. Базова дата туру – 4 березня.