Кучер: Дуже сподобалася гра, ми заслужили на перемогу

Александр Кучер. Фото — СК Днепр-1

Головний тренер СК Дніпро-1 Олександр Кучер залишився задоволений результатом та грою своєї команди у матчі 4-го туру УПЛ із Металістом 1925.

“Гра мені дуже сподобалася. Ми контролювали хід матчу”.

“У першому таймі не вистачало забитого голу, щоб команда суперника розкрилася, і тоді б у нас було більше вільних зон і моментів ще до перерви. Але ми і так повинні були забивати. У другому таймі ми забили перший гол і суперник почав нам відкривати зони, після чого ми забили і другий, і третій голи.

Сподобалося, що нарешті забили обидва Артеми [Довбик і Громов]. До цього вони створювали багато моментів, але забити їм не вдавалося. Звичайно, ми дуже раді, адже сьогодні була заслужена наша перемога. Ми набрали три очки і тепер будемо рухатися далі”

“Ми завжди ставимо перед командою максимальні цілі. У кожному матчі від гри до гри треба перемагати. Ми налаштовуємося на кожну гру, але у євірокубках нам зараз дещо не щастить, але ми будемо працювати і намагатися перемагати. Будемо для цього робити усе можливе”.

Нагадаємо, Дніпро-1 розгромив Металіст 1925 (3:0). Свою перевагу на полі дніпровський клуб реалізував лише після перерви. Відзначилися Володимир Адамюк, Артем Довбик та Артем Громов.

Здобувши на старті третю перемогу поспіль, Дніпро-1 піднявся у турнірній таблиці УПЛ на друге місце. У 5-му турі чемпіонату України команда Кучера зіграє на виїзді проти Львова.