Кучер: Може, треба один VAR поставити зверху ще один додатковий?

Александр Кучер, фото — scdnipro1.com.ua

Головний тренер СК Дніпро-1 Олександр Кучер прокоментував поразку Ворсклі (1:2) у домашній грі 28-го туру УПЛ. Коуч також у негативному ключі висловився про роботу арбітрів.

“Звичайно, що зараз хлопці засмучені, адже вони грали і віддавалися, показували дуже гарний футбол сьогодні, але одного забитого м’яча нам не вистачило.  Ну, а по пенальті: спочатку в одному епізоді VAR сказав, що є порушення правил, а в іншому моменті VAR каже, що гри рукою немає у штрафному майданчику… Отже, де пенальті, де ні – нічого не розумію”.

“Пам’ятаю, що Ворскла з кимось грала, закінчили 2:2, і там теж комусь з суперників у руку м’яч влучив, так там пенальті призначили. Ну, а за нас чомусь таких пенальті не ставлять, при чому це вже не у перший раз. У нас з Кривбасом така ж рука була, коли ми 1:2 програли, і тоді не поставили пенальті у ворота криворожан. Тобто, за когось призначають такі 11-метрові, а за нас чомусь ні”.

“Може треба на один VAR  поставити зверху ще один додатковий? Як вони трактують правила – незрозуміло. Але я розумію за що Сватку жовту картку дали: там наш аут, він про це арбітру каже і отримує четверту жовту картку, щоб пропустив гру з Шахтарем. Ось це зрозумілі речі, котрі трапляються у нашому футболі”.

“І ось так виходить, що хлопці весь рік працювали, здобували перемоги і так за одну гру все зламати… Так навіщо тоді грати? Може взагалі не треба?”

СК Дніпро-1 залишився на другому місці. Команда Олександра Кучера на два очки відстає від лідера Шахтаря, зігравши на матч більше. У наступному матчі Дніпро-1 зіграє із Шахтарем 28 травня. Ворскла 29 травня прийме Колос.