Кучер: Відчувалося, що ми переважаємо Інгулець і просто нам потрібен був час, щоб забити гол

Александр Кучер, фото — scdnipro1.com.ua

Головний тренер СК Дніпро-1 Олександр Кучер прокоментував перемогу над Інгульцем (2:0) у 23-му турі УПЛ.

“Непроста для нас гра була, адже у нас і складна дорога була, і отруєння було в команді – шість-сім чоловік ми із побоюванням випускали на поле. А по грі, то ми контролювали хід матчу, хоча було видно, що Інгулець грав із бажанням і був добре на нас налаштований”.

“Суперник чекав десь свій шанс, але в обороні ми добре зіграли, хоча і був момент у другому таймі, коли ми за помилку могли поплатитись. Проте, вважаю, що рахунок по грі, а для нас найголовніше, що є результат – це три очки і тепер ми будемо рухатися далі”

“Відчувалося, що ми переважаємо Інгулець і просто нам потрібен був час, щоб забити гол. У першому таймі давалися взнаки і погодні умови, і десь вітер заважав, а після перерви ми вже грали по вітру і дощ змочив поле, тому стало легше. У нас після цього пішла гра і пішли моменти. Могли більше забивати, але повторюся, що 2:0 – результат гарний і для нас три очки – це головне”.

“Для нас чим вище, тим краще, а як воно буде далі? Ми граємо від матчу до матчу, готуємося до кожної зустрічі, хочемо перемагати кожного суперника і будемо віддавати для цього усі сили в грі. Яке місце ми займемо? На це вже подивимося, коли закінчимо чемпіонат”.

Дніпро-1 з 51 очком в активі посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ. У наступному матчі команда Кучера зіграє із Металістом 3 травня.