Кулач: Я наберу форму і буду конкурувати повноцінно — футбол України

Коментар форвард "біло-синіх".

Владислав Кулач, ФК Динамо Київ

Нападник Динамо Владислав Кулач, який нещодавно повернувся до загальної групи, дав коментар напередодні матчу київського клубу проти Минаю.

Нагадаємо, команда Луческу розпочне поєдинок п'ятого туру УПЛ у неділю, 2 жовтня, о 13:00 за київським часом.

"Звісно, у мене був важкий період через травму, тому що я був без команди. Сподіваюся, що все позаду, і з новими силами підуть перемоги, команда почне показувати той результат, на який всі сподіваються і який повинен бути. Тому з гри проти Минаю ми почнемо переможну серію. 

Я пропустив дуже багато, все ж таки 5 місяців — це немалий час, але з новими силами я сподіваюся, що все буде добре, і якомога швидше наберу таку форму, яку треба.

Я не можу зараз сказати щодо конкуренції, але я, звісно, готовий її скласти. Гадаю, мені потрібно трошки часу, аби адаптуватися у загальній групі. Весь цей час я тренувався індивідуально, і тому тільки почав тренуватися з усіма. Згодом я наберу форму і буду конкурувати повноцінно.

У мене була індивідуально програма. Потрібен час після травми, це звичайне діло.

Я завжди був на зв'язку з хлопцями, з партнерами по команді, тому це приємно, коли тебе підтримують. Так і повинно бути. Я почував себе як у команді, знав усі справи у команді. Тож у цьому плані все було добре. Зараз мене всі підтримують, бо я повернувся, зараз я дуже радий, бо це зовсім друге діло. З новими емоціями, з новими силами сподіваюся допомогти команді якомога швидше.

Звісно, ми готові до Минаю. Більше, думаю, психологічно було тяжко, у тому числі збірникам. Нам потрібна перемога, виграшна серія. Це все не може так довго тривати. Ми всі сподіваємося, віримо, що з цієї гри ми почнемо переможну серію" — підсумував Владислав.

Джерело