Куртуа та Кепа зіграють по тайму з Кадісом, Лунін вийде у старті на Баварію

Кепа Аррисабалага, Тибо Куртуа и Андрей Лунин, Getty Images

Наставник Реала Карло Анчелотті має намір надати трьом воротарям ігровий час у найближчих двох матчах.

У грі з Кадісом Анчелотті дасть зіграти як Кепі Аррісабалазі, так і Тібо Куртуа, для якого цей матч може стати першим у поточному сезоні. Зазначається, що голкіпери можуть провести по тайму.

А ось у півфіналі у відповідь Ліги чемпіонів з Баварією з перших хвилин з’явиться українець Андрій Лунін. При цьому у разі виходу Реала у фінал місце Луніна може зайняти саме Куртуа.

У поточному сезоні Лунін виграв боротьбу у Кепи Аррісабалаги за місце у стартовому складі Реала. Українець провів 29 матчів за Бланкос у всіх турнірах, пропустив 27 м’ячів та 12 разів відіграв «на нуль». Іспанець відіграв за Бланкос 19 поєдинків (вісім «сухих» матчів), сумарно пропустивши 18 м’ячів.

Реал упевнено лідирує у чемпіонаті Іспанії та близький до дострокового чемпіонства. Гра з Кадісом запланована на суботу, 4 травня.

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Бланкос на виїзді зіграли внічию з Баварією – 2:2. Гра у відповідь пройде в Мадриді 8 травня.