Ла Ліга подала скаргу до УЄФА проти ПСЖ та Манчестер Сіті, звинувативши клуби у порушенні фінансового фейр-плей

Фото — Getty Images

Ла Ліга звинуватила ПСЖ та Манчестер Сіті в порушенні правил фінансового фейр-плей. Організація повідомила, що минулого тижня подала до УЄФА скаргу проти французького клубу, а у квітні – проти представника англійської Прем’єр-ліги.

Представники Ла Ліги вважають, що нерегулярне фінансування ПСЖ та Манчестер Сіті здійснюється або за рахунок прямих вливань грошей, або за рахунок спонсорських та інших контрактів, що не відповідають ринковим умовам та не мають економічного сенсу.

Дії власників ПСЖ та Манчестер Сіті завдають шкоди всім європейським клубам та лігам і служать лише для штучного роздування ринку, при цьому гроші не генеруються у самому футболі.

Ла Ліга також має намір подати адміністративні та юридичні позови до відповідних органів правосуддя Франції та Європейського Союзу.

Раніше повідомлялося, що Ла Ліга має намір позиватися до ПСЖ після того, як французький гранд перепідписав контракт з Кіліаном Мбаппе. Керівник організації Хав’єр Тебас звинуватив президента парижан Нассера Аль-Хелаїфі у зловживанні своїм становищем у світовому футболі.

Зазначимо, що у 2017 та 2018 роках Ла Ліга вже подавала скарги до УЄФА проти ПСЖ та Манчестер Сіті за порушення фінансового фейр-плей. Це призвело до санкцій проти обох клубів, які згодом були скасовані рішеннями Спортивного арбітражного суду (CAS).