Лалатовіч: Ця перемога для вболівальників Зорі. Я разом із українським народом

Ненад Лалатович

Головний тренер Зорі Ненад Лалатовіч прокоментував дебютну перемогу своєї команди у чемпіонаті України у матчі 3-го туру проти Ворскли.

“В мене зараз великі емоції. Був дуже тяжкий виїзд. Скрипник – гарний тренер, а Ворскла чудова команда. Дуже дякую гравцям, за те, що вони були дисципліновані, грали агресивно. Грали так, як ми хотіли, тактично грамотно. Забили швидкий гол, та мали змогу забивати в першому таймі ще тричі та закривати гру”.

“В другому таймі дали супернику можливість повернутися в гру. Але ми вірили, що повинні перемогти та завдяки голу Джордана таки перемогли”.

“Треба знов сказати, що фізичний стан наших гравців ще не оптимальний. Було також багато травмованих в нас. Зараз ситуація змінюється. В кожній грі будемо додавати та ставати кращими”.

“Ця перемога для вболівальників Зорі. Я разом з українським народом. Дуже хочу, щоб війна якомога скоріше закінчилася. Щоб жодна українська мати не плакала та щоб ваша країна жила краще. Я приїхав сюди в найтяжчий момент в історії України, показавши тим, як люблю цю країну. Україна в моєму серці. Хочу залишити свій слід тут”.

“Сьогодні місце у воротах посів Турбаєвський, тому що у нас є три молоді воротарі, яким даватимемо шанс, оскільки вони всі приблизно одного рівня”.

“Що стосується Русина, то в нього пошкодження, але сподіваємося, що вже на Олександрію він буде готовий”.

Нагадаємо, Зоря на виїзді обіграла Ворсклу (2:1) у матчі 3-го туру УПЛ. Усі голи у цій зустрічі були забиті легіонерами.

У наступному турі чемпіонату України Ворскла зіграє проти Вереса, а Зоря протистоятиме Олександрії.