Левченко: Думаю, що УАФ надасть Петракову ще один шанс

Евгений Левченко, footboom.com

Екс-футболіст національної збірної України, а нині голова Профспілки футболістів Нідерландів Євген Левченко прокоментував можливу відставку наставника синьо-жовтих Олександра Петракова.

“Я б Петракова на даний момент не списував з рахунків. Він дуже сильно виріс як фахівець, зробив великі кроки щодо розвитку, це видно по всіх його діях. Йому потрібно надавати шанс, і нехай продовжує тренувати. Він зовсім не заважає гравцям розвиватися”.

“Молоді хлопці, яких Петраков підтягнув у останніх іграх – той самий Ігнатенко, Мудрик – це круто. І думаю, що УАФ надасть Олександру Васильовичу шанс хоча б на рік, щоб він зміг доробити свою справу”.

“Єдиний момент, який є підставою для зміни тренера – це коли гравці не ростуть і немає результату. На останнє ми зараз дивимося в меньшому ступені, адже куди більш важливим зараз є кроки в плані розвитку. Петраков підтягує до команди молодь, ті гравці, що в нього є – вони при ньому й заграли”.

“Ну і, думаю, що в певний момент настане шанс Сергія Реброва, в якого закінчиться контракт з Аль-Айном, але зараз я про це не став би говорити”, – сказав Левченко.

За підсумками Ліги націй, команда Олександра Петракова не змогла кваліфікуватися до Дивізіону А. Крім того, Україна потрапила до третього кошика кваліфікації на Євро-2024.

Також синьо-жовті цього року не змогли вийти на ЧС-2022. У вирішальному матчі плей-офф кваліфікації підопічні Петракова мінімально програли Вельсу (0:1).