Лиховидов: Реал Фарма з 27 листопада працюватиме з новим тренером Пархоменком

Андрей Пархоменко, fcbalkans.com.ua

Президент Реал Фарми Микола Лиховидов розповів про зміну головного тренера у клубі. Клуб розлучиться з Юрієм Кулішем, одеситів очолить екс-тренер Балкан Андрій Пархоменко.

“Ми з головним тренером мали різні погляди на майбутнє. Однак хочу подякувати Юрію Кулішу за ті результати, які при ньому досягла наша команда. Нічого поганого не хочу говорити про колишнього тренера, але саме таким було рішення про його майбутнє в нашому клубі. Він хороший фахівець і впевнений, чи знайде собі роботу”.

“Справді, я можу підтвердити, цю інформацію [що команду очолить Андрій Пархоменко]. Насамперед розмовляв із Валентином Полтавцем. Не знав, чи погодиться Пархоменко працювати у нас, адже умови у нас скромні”.

“Якби ми порозумілися з Кулішем, він би продовжував працювати в нашому клубі, проте 25 листопада команда повернеться до роботи з новим тренером. Зазначимо, що в контракті було написано, що Куліш працює в Реал Фармі до 1 грудня”.

“Допомагатиме Пархоменку Валентин Полтавець, адже вони завжди з ним працюють у парі, як це було в Балканах. Інші наставники з попереднього тренерського штабу залишаються працювати”.

Юрій Куліш очолив Реал Фарму у вересні. Під його керівництвом одесити набрали 20 очок у Другій лізі та посідають друге місце у таблиці. Команди пішли на зимову перерву та відновлять змагання навесні 2023 року.