Литовченко: На сьогодні у мене єдина мрія – перемогти нашого ворога з недоросії

Фото — lenta.te.ua

Sport Arena та ПФЛ визначили героя четвертого туру Другої ліги сезону-2022/2023. Ним став форвард Чайки Олексій Литовченко.

– Звісно, приємно, коли тебе відзначають представники ЗМІ і футбольні функціонери, – зізнався нападник Чайки. – Тим більше, коли тебе обирають серед усіх гравців ліги. Приємно бути найкращим гравцем туру.

– З яким настроєм підходили до матчу з Рубіконом, котрий упевнено виграв свій останній матч? Була впевненість в своїх силах?

– Не скажу, що в нас була якась особлива підготовка. До Рубікону готувалися як і зазвичай! Тренер вказав на слабкі сторони суперника, і ми ними вдало скористалися. Ось і весь секрет.

– У Чайці зараз дійсно підібрався боєздатний колектив?

– Я гадаю, що так. Колектив дійсно хороший. Я лише місяць в команді, але вже відчуваю, що філософія цього клубу мені близька. Тим більше dсі хлопці голодні до перемог, мають всі можливості показати, на що здатні. У нас кваліфікований тренерський штаб, всі дружні і гарна атмосфера всередині колективу.

Литовченко, Жуков і один (хто саме?) з братів Луцівих ‒ уся збірна 4-го туру Другої ліги

– Ви двічі поспіль відзначалися дублем і всі чотири голи провели типово – після дальнього закидання від партнерів обробляли м’яча і точно били. Це тренерська заготовка чи ваш стиль гри нападника?

– На рахунок голів нічого сказати не можу, адже вийшло як вийшло. Я б не сказав, що вони типові, голи різні, навіть якщо вони всі виникли після довгої передачі. Просто така специфіка футболу в Другій лізі.

– На якій позиції ви почуваєтеся найбільш комфортно?

– Взагалі, я нападник. Але можу зіграти там, де буду важливий на думку тренерського штабу.

– Який з двох забитих мячів у ворота Рубікона вам особисто більше сподобався з точи зору виконання?

– Виділю перший гол, адже все вийшло так як ми і хотіли з Вадимом Хохловим. Достатньо було побачити один одного і синхронно спрацювати.

– Цієї суботи вас чекає матч з Хустом. Що скажете про дебютанта?

– Вони приймають нас удома, спробують показати на своєму стадіоні свої найкращі якості. Але ми також підготувалися і сподіваємося показати гарний футбол.

Герой 4-го туру Другої ліги. Ілюстрація pfl.ua

БЛІЦ

  • Народився у місті герої Києві
  • Є вихованцем київського Динамо, закінчив Академію ДЮСШ 15
  • Перший тренер – Лень Юрій Олександрович
  • Слідкую за кар’єрою Романа Яремчука
  • Улюблений клуб у Європі – Реал
  • На сьогодні у мене єдина мрія – перемогти нашого ворога з недоросії