Луческу: Гравці знають, що від них чекають результату, і це лише посилює їхню скутість

Мирча Луческу. Фото — fcdynamo.com

Коуч Динамо Мірча Луческу прокоментував нічию з Ворсклою (1:1) у 9-му турі УПЛ. Наставник київського клубу акцентував увагу на проблемах з розкутістю – на думку Луческу, саме це завадило здобути перемогу.

“Ми втратили два очки у матчі з командою, яка грала проти нас із великою мотивацією. Це те, чого Ворсклі не вистачало у попередніх двох зустрічах. Проти нас усі суперники серйозно налаштовуються, і ми маємо завжди грати на 100 відсотків”.

“Хотів би наголосити на наступних моментах. Фізично ми виглядали добре, і витримали всю гру з точки зору фізики. А ось із погляду концентрації ми виглядали так само, як і у попередніх матчах. Велика кількість браку в передачах, особливо у середній лінії. Погано виходили вперед із першої передачі. Повинні були задіяти наших захисників, щоб розпочинати атаки та доставляти м’яч гравцям у напад. Але припускалися багатьох помилок і втрачали багато м’ячів”.

“Не можу звинуватити Караваєва в епізоді з незабитим м’ячем, коли він не влучив у порожні ворота. Це не його помилка. Але цей момент показує ситуацію з відсутністю концентрації та зі скутістю у діях гравців. Те саме стосується пропущеного гола, до якого призвела неузгодженість у діях. Передача від Нещерета не в центральну зону, де були наші гравці, а на фланг, звідки розпочалася атака суперника. Потім ми дали супернику зіграти у своєму штрафному майданчику і програли єдиноборства. З таких дрібниць складається гра, результат. Як і в попередніх матчах, було допущено багато індивідуальних помилок”.

“Важливо, наскільки швидко ми зможемо вийти з цього стану. Гравці знають, що від них чекають результату, і це лише посилює їхню скутість. Це призводить до відсутності куражу у відповідальних моментах, коли потрібно ризикувати — є страх ризикувати та помилитися. Відчувається й відсутність ключових гравців – Бущана, Забарного та тим паче Шапаренка. У цій ситуації відповідальність покладається на найдосвідченіших футболістів — Циганкова, Сидорчука та Буяльського. Від цього складнощі виникають і в них”.

“Слід зазначити, що сьогодні була жорстка чоловіча боротьба. Можливо, арбітр пропустив кілька фолів. Це нервує футболістів. Якщо повертатися до попередньої гри, то там був пенальті на Тимчику. Також видалення Забарного: Сирота в тій ситуації був за три метри від нього. Суддівські помилки також призводять до нервозності гравців. Сьогодні були моменти, які можна було трактувати чіткіше. На нашу користь. І ці моменти також впливають на футболістів суто психологічно. Від цього страждає наша гра. Звідси ці помилки та нервозність”.

Київський клуб посідає восьме місце в УПЛ. У семи зіграних матчах підопічні Луческу набрали 10 очок.

30 жовтня біло-сині у черговому турі чемпіонату України приймуть Кривбас.