Луческу: Я не проти подати у відставку

Мирча Луческу, фото — fcdynamo.com

Наставник київського Динамо Мірча Луческу після поразки від Зорі (0:1) у 18-му турі УПЛ заявив про готовність залишити столичний клуб.

“Була дуже важка гра. Будь-яка команда могла перемогти сьогодні. Все було до першого голу. Суперник грав на контратаках, ми цього очікували. Ми зробили велику помилку в захисті, після чого Зоря забила свій гол. Наш суперник грав організовано, це грамотна команда” .

“Насправді, проблема у тому, що у команди дуже важкий період. Я вважаю, що я можу піти у будь-який момент, і я не проти подати у відставку. Але проблема зараз в іншому, цього сезону команда втратила 11 гравців, а не одного. Для того, щоб перебудуватись, потрібен час. Ми не можемо запрошувати нових гравців, ми не можемо за мить перебудувати наш склад. У нас є молоді гравці, але щоби вони дійшли до рівня першої команди, потрібно мати час. Одразу це все зробити неможливо”.

“Я думаю, що сьогодні ви бачили майбутні контури команди. Дячук грав в основі, він грав добре. Царенку – 19 років, він теж грає в основі, як і Волошин. Можливо, повернеться до команди Бражко, отже ми маємо будувати нову команду з гравців, яких виховав клуб. Я сподіваюсь на повернення Шапаренка, Буяльського. Якби Буяльський грав сьогодні, то ми мали перемагати, без нього не створювали моменти в атаці”.

“Ми втратили обох голкіперів – Бущана та Бойка, ми втратили Кенджеру, Забарного, Миколенка, Шапаренка, Циганкова, Бєсєдіна, Вербича, Вітіньйо, де Пену. Від нас пішло багато гравців, неможливо створити нову команду за один день, тим більше, з молодих гравців. У нас у складі 11 гравців, молодших за 20 років”.

Дивіться також: Динамо – Зоря. Відео огляд матчу за 18 березня

Динамо залишається на четвертому рядку в турнірній таблиці з 33 очками в активі. 2 квітня біло-сині зіграють із ПФК Львів.