Луческу: Ми мали повертати з-за кордону українських футболістів

Мирча Луческу, Getty Images

Головний тренер Динамо Мірча Луческу після нічиєї з Ворсклою (1:1) у 9-му турі УПЛ акцентував увагу на помилці, якої припустилося керівництво клубу під час літнього трансферного вікна.

“Так, проблема [з форвардом] є. Чекаю більшого зростання від Ваната. Він має всі якості нападника, які можуть зробити його хорошим форвардом. Чекаємо, коли він набере досвіду та майстерності”.

“Наша помилка в тому, що ми сподівалися на свої кадри, а в тій дуже делікатній ситуації, в якій опинилася Україна, ми мали зреагувати — повертати з-за кордону українських футболістів. Це те, що зробили інші клуби. Нам треба було посилюватися за рахунок українців, які виступали за кордоном”.

Новобранцями київського клубу в минуле трансферне вікно стали вінгери Кахім Перріс та Владислав Кабаєв, центральний хавбек Джастін Лонвейк, а також півзахисник Самба Діалло.

22-річний Перріс підписав чотирирічний контракт з Динамо з опцією продовження ще на один сезон. Лонвейк уклав п’ятирічний контракт з киянами, перейшовши з Віборга за два мільйони євро.

Кабаєв перебрався до табору Динамо із Зорі – хавбек підписав з киянами чотирирічний контракт. 19-річний Діалло перебуває у системі біло-синіх з літа минулого року, однак у першу команду півзахисника було переведено на початку жовтня.

Динамо посідає восьме місце в УПЛ. 30 жовтня біло-сині у черговому турі чемпіонату України приймуть Кривбас.