Луческу розповів, чи хтось з футболістів відмовлявся грати за Динамо через війну — футбол України

Румунський наставник прокоментував ситуацію із гравцями.

Головний тренер Динамо Мірча Луческу в інтерв'ю DigiSport розповів, чи хтось з гравців відмовлявся грати за київське Динамо через початок агресії з боку країни-терориста.

"У гравців є шанс виконати неймовірну роботу, вони емоційно залучені та повністю беруть участь у процесі, їхня активність на полі та за його межами компенсує ті ситуації, через які вони проходять. У деяких батьки знаходяться в окупованих зонах, це дуже важко морально, але іншого виходу, окрім як продовжувати грати, немає. У нас не було футболістів, які казали б, що не можуть грати.

Після початку повномасштабного вторгнення нам відразу погодилися дати дозвіл вивезти команду з України і зробити "мирний тур" Західною Європою. Ми їздили туди автобусом, не пам'ятаю, скільки кілометрів проїхали, проте тоді було проведено велику кількість матчів.

Згодом ми оселилися в Києві. Доводилося постійно стикати із сиренами під час повітряних тривог. Дуже важко грати в таких умовах.

Крім того, ми виступали без глядачів. Наприкінці численних виїздів на автобусах я ледве витримував, у мене були невеликі проблеми з стегном і з колінами. А деяким гравцям важче було відновлюватися після травм.

Якби футбол зупинився, ситуація була б ще важчою. Зараз люди зайняті іншими справами. Матчі йдуть по телевізору, але телеканали вже не ті. Залишився лише один канал, який все ще транслює матчі Прем'єр-Ліги".

Також нещодавно з'явилася інформація, що Севілья може орендувати вінгера киян Вітіньйо.

Джерело