Луческу: Щоб забивати багато голів, потрібно домінувати на полі. На даний момент ми не готові до цього

Мирча Луческу. Фото — fcdynamo.com

Головний тренер Динамо Мірча Луческу прокоментував розгромну перемогу над Рухом (3:0) у матчі 6-го туру УПЛ. Румунський наставник наголосив, що кияни зараз перебувають у складному періоді.

“Я попереджав гравців, що ми граємо проти небезпечного суперника, проти хорошої організованої команди, яка має свій малюнок гри. У моєму розумінні вирішальним став перший забитий м’яч, оскільки у суперника порушилися одразу три ігрові компоненти – добре організована гра в обороні, швидкі контратаки, а також хороший контроль м’яча з умілими відкриваннями та комбінаціями в центрі поля. Тому нам потрібен був перший гол”.

“Ми проходимо через складний період. Після прикрої поразки від Ренна ми були не в кращому психологічному стані, тому на початку поєдинку було побоювання помилитися, скутість у діях. Суперник же діяв розкутіше, створив кілька небезпечних моментів після стандартів, тому необхідно було забити, щоб розкріпачитися”.

” Для того щоб забивати багато голів, необхідно домінувати на полі. Щоб домінувати, потрібна відповідна підготовка. На даний момент ми не готові до цього через постійні переїзди та перельоти. Ми по 7-11 годин перебуваємо в автобусі, і немає повноцінного тренувального процесу, щоб готуватися до матчів”.

“Плюс я чекаю більшого від гравців середньої лінії, футболістів атаки – не можна, щоб Циганков та Буяльський постійно звалювали на себе цю складну ношу. Це стосується і Сидорчука, і Гармаша, і Бєсєдіна, і Шепелєва, і Кабаєва. Сьогодні молодець Тимчик, опинився у потрібному місці, забив важливий гол”.

Кияни завдяки тріумфу над Рухом вийшли на восьме місце в УПЛ. У наступному турі команда Мірчі Луческу 16 жовтня зіграє із Шахтарем.