Луческу: Запропонували Шахтарю зіграти у Варшаві або Кракові

Мирча Луческу, facebook.com/fcdynamoua

Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу розповів про пропозицію провести майбутню гру з Шахтарем у чемпіонаті України в одному із міст Польщі.

“Спочатку планувалося, що матч пройде у Лондоні, все було розплановано. Однак під час останніх російських атак ми перебували у Львові, гравці все чули та відчували. Вони турбуються та переживають за свої родини. Мені здається, що повертатися до Львова зараз, можливо, не найкраща ідея”.

“Ми запропонували кілька варіантів: зіграти у Варшаві, у Кракові, або ж у Львові, але трохи згодом – у понеділок чи вівторок, оскільки Шахтар грав учора, а ми граємо завтра. У нас буде дуже мало часу на відновлення та переїзд, ми зможемо провести максимум одне тренування. Тож чекаємо на відповідь від Шахтаря, УАФ та УПЛ”.

“Саме в той час, коли відбувалися ці ракетні атаки, у нас було заплановане тренування. Але нам дозволили виїхати за кордон, тож плани змінилися”.

“Це не наше рішення, потрібно знайти спільне рішення у цій ситуації. Ми пропонуємо альтернативні варіанти та чекаємо відповіді”.

Читайте також: Шахтар запустив продаж віртуальних благодійних квитків на матч із Динамо

Поєдинок 7-го туру Шахтар – Динамо має відбутися 16 жовтня на Арені Львів. Початок гри – о 17:00. Раніше повідомлялося, що матч не збираються переносити, незважаючи на масові ракетні обстріли України, що відбулися 10-11 жовтня.

Шахтар посідає друге місце в УПЛ, набравши 13 очок. Динамо йде на восьмій позиції, маючи в активі 9 балів.