Мадридський Реал зіграв унічию з Атлетіком

Реал — Атлетик, фото — Getty Images

У матчі 38-го туру чемпіонату Іспанії Реал Мадрид зіграв внічию з Атлетіком, матч закінчився з рахунком 1:1.

Вже на 10-й хвилині матчу Атлетік заробив пенальті у ворота мадридців, але Мікель Вега не реалізував удару з точки. Перший тайм закінчився без результативних дій команд.

У другому таймі рахунок відкрила гостьова команда, за Атлетік відзначився півзахисник Сансет. На 72-й хвилині Вершкові заробили право пробити пенальті. До м’яча підійшов Бензема, який зрівняв рахунок на табло. Нагадаємо, що це був останній матч для французького нападника у формі Реала.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін потрапив до заявки на матч, але всю гру провів у запасі.

У підсумку Реал набрав 78 очок і посів друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, клуб наступного сезону зіграє у Лізі чемпіонів. Атлетік набрав 51 очко та залишився на восьмому місці.