Максимов: Грали так, як і хотіли з початку матчу, більше контролювати м’яч та проводити контратаки

Юрий Максимов. scdnipro1.com.ua

Головний тренер СК Дніпро-1 Юрій Максимов прокоментував вольову перемогу над Шахтарем, яка дозволила його команді вийти у лідери УПЛ.

“Треба було відіграватися, адже пропустили швидкий гол, але далі грали так, як і прагнули с початку матчу, більше контролювати м’яч і проводити контратаки. Зрівняли рахунок у кінці першого тайму і потім вже було легше грати”.

“У них загалом невелика ротація, можуть чотири гравці змінити, але цього разу у Шахтаря була тільки одна заміна – замість Гочолеішвілі вийшов Конопля. А так в основному одні й ті ж хлопці грають. Але у них були п’ять діб паузи до матчу, і гірники мали можливість нормально підготуватися. Не кожен матч ми виграємо у Шахтаря. Для хлопців це буде додатковий вихідний”.

У матчі на “Арені Львів” Шахтар дуже швидко відкрив рахунок. Дніпряни відігралися перед перервою зусиллями Едуарда Сарапія, а на початку другого тайму удари Олексія Гуцуляка та Богдана Лєднєва принесли гостям перемогу – 3:1.

Дніпро-1 продовжив безпрецедентну серію при Юрії Максимові (який, нагадаємо, очолив команду по ходу сезону). Перемога над Шахтарем стала для клубу восьмою в останніх дев’яти матчах чемпіонату і дозволила вийти в лідери таблиці з 30-ма очками.

27 листопада, після міжнародної паузи, СК Дніпро-1 прийме Чорноморець.