Мане визнано найкращим футболістом року в Африці — Бундесліга

Для 30-річного сенегальця це друга нагорода гравцю року в Африці.

cafonline.com

Вінгер мюнхенської Баварії Садіо Мане був визнаний найкращим африканським гравцем минулого сезону. Про це повідомляє прес-служба Конфедерації африканського футболу.

30-річний сенегалець отримав свій приз на церемонії у Марокко. У боротьбі за нагороду Мане випередив колишнього партнера по Ліверпулю Мохамеда Салаха з Єгипту та воротаря Челсі Едуара Менді із Сенегалу.

Минулого сезону Мане виграв з "червоними" Кубок Англії та Кубок англійської ліги. Також він посів друге місце в АПЛ та дійшов до фіналу Ліги чемпіонів.

Крім цього, Мане допоміг збірній Сенегалу вперше в історії здобути Кубок Африки. Сенегал у свою чергу визнаний найкращою африканською збірною сезону.

Для Мане це друга нагорода гравцю року в Африці. Садіо також визнавався найкращим у 2019 році.