Маркевич не веде переговорів щодо роботи в Карпатах

Мирон Маркевич, Getty Images

Екс-глава комітету збірних команд УАФ, колишній тренер низки українських клубів та національної збірної країни Мирон Маркевич спростував інформацію про переговори із львівськими Карпатами.

“Поки ніяких переговорів я не веду, це все фейки. Остап Маркевич також не веде переговори. Клуб поки що не виходив із нами на контакт”.

“Очолити команду, якщо надійде пропозиція? Не знаю, треба думати. Коли буде якась конкретика. Тим більше я зараз далеко, за кордоном”.

Нагадаємо, що головний тренер львівських Карпат Андрій Тлумак близький до відставки. Наставник вже провів розмову з футболістами львівської команди, де повідомив про своє рішення залишити посаду через невиконання завдання – виходу до УПЛ.

У Карпатах поки що розглядають низку фахівців на посаду головного тренера. Йдеться про екс-наставника Маріуполя Остапа Маркевича (про інтерес до якого з боку українських клубів, у тому числі Карпат, ми повідомляли раніше), Олега Дулуба, Юрія Мороза та екс-гравця київського Динамо, лондонського Арсеналу та збірної України Олега Лужного.

За тур до фінішу Першої ліги Карпати йдуть на п’ятій позиції у турнірній таблиці чемпіонської групи. Команда Тлумака відстає від запорізького Металурга на три очки. 27 травня Леви приймуть Оболонь.

Для попадання в стики за вихід в УПЛ, Карпатам потрібна в останньому турі перемога над Оболонню, поразка Металурга у паралельному матчі та нівелювання різниці у шість голів із запорізьким клубом.