Марсель — Осер 2:1 Відео голів та огляд матчу 30.04.2023 — Ліга 1

Дивіться відео найкращих моментів матчу французької Ліги 1, що відбувся 30 квітня 2023 року, 21:45.

Марсель — Осер, twitter.com/OM_Officiel

У рамках тридцять третього туру французької Ліги 1 напередодні відбулась зустріч поміж Марселем та Осером на стадіоні Велодром.

Хорватський фахівець Ігор Тудор звітного вечора вирішив обійтись без українського півзахисника Руслана Маліновського й у підсумку його команда мала відчутні складнощі зі здобуттям трьох очок.

Уже на 33 хвилині гри "провансальці" були змушені виймати м’яч із сітки власних воріт за підсумком поодинокої атаки суперників, які за перший тайм не назбирали й 30% володіння м’ячем.

Тиск на Осер у подальшому виключно зростав, проте Марселю знадобилось підсилення з лави для запасних та ледь не повний обсяг часу, що залишався до завершення гри для того, аби здійснити подвійний постріл на початку останньої чверті ігрової години.