Мединський: Для Оболоні зараз результат важливіший за красиву гру

Игорь Мединский, фото — instagram.com/medinskyy_igor

31-річний капітан Оболоні Ігор Мединський підбив підсумки матчу з Рухом у рамках 28-го туру чемпіонат України (0:0) та оцінив фініш сезону для своєї команди.

– Виходячи на матч, ви знали, що Минай виграв у Полтаві у Ворскли?

– Ні. Ми не дивимось на ігри наших конкурентів. У нас є свої завдання, і ми мали вигравати в домашньому поєдинку з Рухом.

Дивіться також: Оболонь – Рух. Відео огляд матчу за 11 травня

– На мій погляд, ви провели сьогодні дуже добрий перший тайм, але чому не змогли відзначитися забитим м’ячем?

– Вважаю, що нас підвела реалізація гольових моментів. Моменти ми створювали хороші, розігрували м’яч у чужому штрафному майданчику, але фактор поля зіграв свою роль.

– Стривайте, зазвичай про газон скаржаться переважно гості…

– Воно сухе, м’яч ходить дуже важко. Наприкінці першого тайму Ігор Краснопір виходив віч-на-віч із воротарем і міг спокійно бігти до воріт, але він вирішив здалеку пробити і не влучив у порожні ворота. Проте основне – ми не змогли реалізувати наші можливості, які ми не втілили у голи. Над цим працюватимемо. Футбол складається із деталей і якихось деталей нам не вистачило, щоб виграти сьогодні.

– Зрозуміло, що обидві команди вирішували свої завдання у цій зустрічі. Нічия – закономірний результат?

– Однозначно. Ми краще виглядали у першому таймі, а Рух був ближчим до забитого м’яча – у другому таймі. Тяжка гра, багато боротьби на футбольному полі було.

– Якщо вболівальник згадає весь матч, то боротьби було більше сьогодні, ніж футбол?

– Так. Результат зараз важливіший за гарну гру.

– Що вам потрібно в останніх іграх?

– Нам потрібно набрати очки, максимальну кількість. Ми хочемо залишитись в УПЛ, без перехідних ігор. Матчі можуть складатися по-різному, але готові до всього. Свої можливості ми знаємо – ми боротимемося, битимемося до останнього. Усі знають менталітет Оболоні.

– Як капітане, можете сказати, що з партнерів ніхто не прибирав ноги у жорстких стиках?

– Це апріорі неможливо. До виходу на футбольне поле ми про все домовляємося з партнерами. Якщо хтось не готовий – він має сказати це раніше. У кожному моменті ми маємо віддаватися максимально. З цих деталей складається цілісна картина гри.