Металіст 1925 обіграв у контрольному матчі Карпати завдяки автоголу

Карпаты — Металлист 1925, фото — fckarpaty.org.ua

Металіст 1925 мінімально обіграв Карпати у контрольному матчі, який пройшов у Бартатові на тренувальній базі львів’ян – 1:0.

Єдиний м’яч у зустрічі харків’яни забили наприкінці першого тайму. Після розіграшу кутового м’яч, рикошетом від захисника Карпат Тимофія Сухаря, влучив у ворота львів’ян.

Команди продовжили грати в обережний футбол після перерви. Карпати мали змогу зрівняти рахунок, але м’яч після удару Вадима Сидуна полетів вище воріт.

Металіст 1925 вибув з елітного дивізіону і за розподілом увійшов до групи Б Першої ліги. Базовий день 1-го туру Першої ліги – 25 липня 2024 року.

Карпати повернулися до УПЛ. У першому турі нового сезону львів’яни зіграють із Вересом. Базова дата початку УПЛ-2024/25 – 3 серпня.