Металіст програв Минаю та вилетів із УПЛ

Металлист — Минай, фото — upl.ua

Металіст програв Минаю у матчі 29-го туру української Прем’єр-ліги – 1:2. Харків’яни втратили шанс зберегти місце в елітному дивізіоні.

Металіст відкрив рахунок у середині першого тайму. Після пасу Геннадія Сінчука відзначився Єгор Демченко.

Ворскла відігралася після перерви, гол забив форвард Олег Вишневський. А через 14 хвилин Руслан Паламар реалізував пенальті та приніс закарпатцям вольову перемогу.

Металіст залишився на 15-му місці, маючи 22 очки. Харків’яни відстають від 14-ї позиції на шість очок і вилітають із УПЛ. Минай набрав 33 очки та вийшов на восьме місце.

В останніх матчах сезону Металіст зіграє з Чорноморцем, а Минай прийме Зорю. Поєдинки заключного туру УПЛ заплановано на 4 червня.