Металург виступив проти проведення засідань клубів ПФЛ окремими “четвірками”

Фото — ФК Металлург

Металург направив офіційного листа на адресу керівництва ПФЛ, у якому виступив проти проведення засідань команд у форматі окремих груп.

“МФК Металург залишається послідовним у своїй позиції рівності та справедливості для всіх клубів Ліги, тому ми проти будь-яких кулуарних перемовин та прийняття рішень у закритому режимі. Ми з повагою ставимося до всіх без виключення наших партнерів – суперників та їх уболівальників, тому ми, на відміну від деяких інших клубів, не збиратимемося за їхніми спинами і не обговорюватимемо теми, що стосуються всіх учасників змагань”.

“МФК Металург за чесний, чистий футбол, рівність та високу якість суддівства у всіх матчах Першої Ліги, а не лише за участю чотирьох, як хтось визначив, “елітних” клубів. Ми, як замовники послуги “якісного суддівства”, в широкому розумінні цього процесу, вкрай незадоволені якістю цієї послуги в цілому і особливо у матчах Оболонь – Карпати та Металург – Полісся”.

“Ми за ефективне використання системи VAR у всіх матчах Першої ліги, що залишилися, і готові обговорити і взяти участь у практичному вирішенні цієї проблеми з усіма учасниками процесу”.

“Ми виступаємо за будь-які зустрічі та обговорення важливих питань у рамках Ліги за участю всіх футбольних клубів, які погодяться брати участь у цих обговореннях, без жодних обмежень та дискримінацій”.

З повним текстом листа можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що президенти чотирьох клубів Першої ліги – Полісся, Оболоні, ЛНЗ та Карпат – провели зустріч із президентом УАФ Андрієм Павелком. Цей захід викликав критику та низку заяв від керівних осіб інших клубів ПФЛ. Зокрема, невдоволення висловлював запорізький Металург, після чого з заявою у відповідь виступило Полісся. Запорізька асоціація футболу назвала дискримінацією поділ команд на “лідерів” чемпіонату та інших.

Металург йде на п’ятому місці у Чемпіонській групі Першої ліги. У наступному матчі запорожці зіграють із Карпатами 13 травня.