Мудрик: Були пропозиції від Баєра, Брентфорда, Ювентуса, але ми з Шахтарем вирішили, щоб я залишився

Михаил Мудрик. Фото — Getty Images

Вінгер Шахтаря Михайло Мудрик розповів, що вирішив залишитись у команді, незважаючи на пропозиції європейських клубів.

“Були реальні пропозиції від Баєра, Ювентуса та Брентфорда. Але ми сіли з керівництвом клубу, поспілкувалися та вирішили, що зараз буде краще, щоб я залишився”.

“Ніколи не знаєш, як складеться майбутнє. Час покаже, коли треба йти. Футболіст не повинен виходити на поле з думками про наслідки від його рішень, інакше буде дуже важко грати”.

“Де Дзербі неодноразово давав шанс мені та Судакову. Ми показували, що можемо грати в основному складі”.

“Можливо, стратегія клубу зміниться, і буде ставка на своїх вихованців – їм будуть давати грати, вселятимуть упевненість, щоб вони прогресували та показували результат, а потім продавати”.

Раніше представник футболіста Олексій Альохін розповів, що Шахтар відхилив усі пропозиції щодо Михайла. За словами агента, у клубі хочуть отримати більшу компенсацію.

Раніше повідомлялося, що Ніцца зробила запит щодо придбання вінгера. Керівництво донецького клубу відхилило пропозицію французів. Також пропозиції щодо українського півзахисника робили Баєр та Брентфорд.

Чинний контракт Шахтаря з Мудриком діє до 2026 року. У сезоні 2021/22 вінгер зіграв у 19 матчах Гірників, забив два м’ячі та віддав дев’ять результативних передач.