На контракті у вінницькій Ниві наразі немає футболістів. Тренерський штаб переглянув близько 50 новачків

Фото — niva-v.com.ua

Головний тренер вінницької Ниви Олег Остапенко повідомив, що команда виступатиме у новому сезоні чемпіонату України. Відповідне рішення ухвалили керівництво клубу та Вінницька обласна асоціація футболу.

Остапенко зазначив, що поки що на контракті в Ниві немає футболістів. Тренерський штаб переглянув уже близько 50 гравців та провів шість контрольних матчів. Повноцінний збір команди планують розпочати 1 липня.

“Перед початком нового сезону ми проводимо багато підготовчої роботи. Розраховуємо на сприяння міської та обласної рад, які пообіцяли підтримку команди”, – сказав Остапенко.

“Зараз тренуємося на стадіоні технічного університету. Поки що переважно це хлопці 2005-2006 р.н. На них буде зроблено ставку в чемпіонаті України з футболу. Дуже сподіваємося, що він почнеться. Швидше за все, в новому сезоні переважно за Ниву гратимуть молоді хлопці . Тому на високий результат буде складно розраховувати”.

“Зараз із Нивою тренується Іван Петрук. Хочемо долучити Олександра Борячука та інших гравців із досвідом у професійному футболі. У перспективі прагнемо зробити кістяк оновленої команди із досвідчених гравців”.

Футбольний сезон 2021/22 в Україні завершився достроково через вторгнення російських військ на територію країни. Нива розташувалася на восьмій позиції у підсумковій турнірній таблиці групи “А” Другої ліги.