Надєїн: Вересу потрібне посилення на позиціях нападника і крайнього захисника

Иван Надеин, фото — https://nkveres.com/

Президент Вереса Іван Надєїн розповів про роботу клубу на зимовому трансферному ринку.

«Дуже якісна вийшла кампанія з відбору футболістів. Усі були залучені до процесу: від менеджменту до тренерського штабу. Тішить, що ми якісно можемо втілювати такі надскладні проекти з великою кількістю залучених людей. Тепер рішення за головним тренером – кого він вирішить підписати: когось із трьох, чи всіх трьох. Ми не ставитимемо головного тренера в якісь рамки. Приємно вразили наші новачки. І головний тренер, і ми це бачимо”.

«Всі стараються. І Блізніиченко, і Балан, і молодий Хондак вже виявляють ті риси, на які ми розраховували. Це точно посилення нашої команди. Можливо, ще хтось посилить нас. Але базово команда вже укомплектована. Розуміємо, що у нас лише два нападники: Гайдучик та Шестаков. І всього три крайні захисники. Тому, ймовірно, посилення стосуватимуться цих позицій. Але ключова вимога тут – це якість та перспектива. Новачки мають бути активом клубу. У тому числі і на трансферному ринку”.

Нагадаємо, Верес підписав уже трьох новачків у зимове трансферне вікно. Клуб із Рівного підписав вінгера Інгульця Андрія Блізніченка. А раніше у Верес перейшли захисники Денис Балан та Данило Хондак.

Програвши на фініші першого кола чотири матчі поспіль, Верес посідає 10-те місце у турнірній таблиці УПЛ. У наступному матчі навесні клуб із Рівного прийматиме Чорноморець.