НАЗК порушило справу проти Григорія Суркіса за підозрою у лобіюванні інтересів брата

Григорий Суркис. Фото — telegraf.com.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції відкрило справу проти народного депутата Григорія Суркіса. Його підозрюють у конфлікті інтересів та лобіюванні законів на користь його брата, президента Динамо Ігоря Суркіса.

НАЗК підозрює, що Григорій Суркіс міг лобіювати та особисто проголосувати за законопроект про зміни до Закону “Про фізичну культуру і спорт” всупереч конфлікту інтересів. Ймовірно, новий документ дозволяв Ігорю Суркісу як власнику Динамо та співвласнику частини медіа-групи 1+1 двічі заробляти на продажі телевізійних прав на матчі Динамо, ігноруючи єдиний телепул УПЛ.

Читайте також: На сайті Президента зареєстровано петицію про ветування прийняття поправок до закону, які «забороняють національним асоціаціям та лігам розпоряджатися медіаправами»

Нагадаємо, 317 депутатів Верховної Ради проголосували за прийняття поправок до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо розмежування спортивних заходів та змагань.

Законопроект пропонував внести зміни до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» з метою розмежування понять «спортивний захід» та «спортивне змагання», що дозволить більш прозоро визначати статус організатора спортивного заходу та організатора спортивного змагання.

Зокрема, тепер спортивний клуб вважається організатором спортивного заходу та може на добровільній основі передавати організаторам змагань право на висвітлення спортивних заходів.