Новим головним тренером МФК Металург став Володимир Шаповалов

Владимир Шаповалов. Фото — МФК Металлург

МФК Металург (Запоріжжя) оголосив про призначення нового головного тренера. Ним став Володимир Шаповалов, який також презентував свій тренерський штаб.

Асистентами нового наставника стали Андрій Зубченко та Сергій Ковальов. До штабу також увійшли Олексій Мельник (тренер воротарів) та Олександр Шевченко (тренер з фізпідготовки). У запорізькому клубі активно триває комплектація складу, відбувається перегляд потенційних новачків.

“Я очолював Металург у 2017 році, тоді в команді грало багато місцевих вихованців, які показували непоганий результат. Згадувати ті часи приємно. На трибунах були вболівальники, клуб рухався вперед. Зараз так само хочеться допомогти рідній команді та підняти рівень футболу в Запоріжжі. Знову велику увага приділяємо місцевим вихованцям, декого з футболістів вже запросили. Також залишається багато молодих гравців. Вдячний, що мені довірили місце головного тренера, будемо працювати з максимальною самовіддачею”, – заявив Шаповалов.

Нагадаємо, деякий час тому Металург був на межі зникнення, проте продовжив існування.

Клуб у середині травня отримав дозвіл проводити домашні матчі у Запоріжжі. До цього клуб приймав своїх суперників у Першій лізі в Умані на «Центральному стадіоні». Раніше Sport Arena повідомляла, що запорожці працюють над залученням нового спонсора. Очікувалися зміни у менеджменті клубу. Також анонсувалося, що команда отримає новий тренерський штаб та посилить склад.

Металург посів 17-те місце у Групі вибування Першої ліги, програвши 9 із десяти матчів весняної частини сезону. У перехідних поєдинках запорожці без шансів поступилися ЮКСА (1:3, 0:4) та сезон 2024/25 проведуть у Групі Б Другої ліги.