Оболонь у меншості зіграла внічию з Лівим Берегом та зберегла місце в УПЛ

Левый Берег — Оболонь. Фото — УПЛ

Оболонь зуміла відстояти необхідний результат у гостьовому матчі проти Лівого Берега та зберегла місце в Українській Прем’єр-лізі – 1:1.

Перший тайм пройшов в обережній боротьбі без великої кількості гольових шансів. Незважаючи на те, що забивати потрібно було господарям (перший матч Оболонь виграла з мінімальним рахунком), до перерви ближче до голу були Пивовари – удару головою Ігоря Мединського після навісу Валерія Дубка трохи забракло точності.

У другому таймі маховик подій закрутився. Спершу за другу жовту картку було вилучено Олександра Османа. Лівий Берег швидко скористався чисельною перевагою: після подачі Мар’яна Мисика з кутового гол забив Сідней Сілва.

Але рівний за підсумками двох зустрічей рахунок тримався недовго. Руслан Черненко пробив з-за меж штрафного, м’яч вдало відскочив до Ігоря Краснопіра, і форвард розібрався – 1:1.

Господарі в час, що залишився, атакували багато, але безрезультатно. Надійно відіграв 37-річний голкіпер Олександр Рибка. 2:1 за сумою двох зустрічей – і Оболонь наступний сезон знову проведе в Українській Прем’єр-лізі.