Олександр Поклонський: У ВПК-Агро все має прояснитися в найближчий тиждень

Александр Поклонский, goldtalant.com.ua

Протягом минулого сезону ВПК-Агро суттєво змінив склад і поміняв тренерський штаб. Ось тільки Олександр Поклонський, який готувався очолити цю команду після друголігового ФК Нікополь, дебютувати не встиг — передсезонку перервала війна, а другу частину сезону скасувала. Що ж, тепер навіть цікавіше, що вийде у екс-дніпрянина в ВПК-Агро. Ось новини з клубу із Вишневого.

– Олександре Володимировичу, як справи у ВПК-Агро?

– Ми заявились до Першої ліги. Президент Володимир Корсун поїхав, він зараз за кордоном. Ми з ним все обговорили. Прийшли до спільного знаменника, залишилося владнати деякі деталі. Але нас вже починає підтискати час. Треба збирати команду, інакше футболісти можуть роз’їхатися по іншим клубам. В мене, щоправда, є домовленість із низкою гравців, у тому числі з досвідченими хлопцями. Наприклад, Лука Коберідзе, який зараз перебуває у Грузії, обіцяв повернутися.

Все має прояснитися у найближчий тиждень. На початку року із СК Дніпром-1 у нас була домовленість. Ми у своє розпорядження отримували одне з полів на тренувальній базі плюс тренажерний зал, манеж. На базі Дніпра-1 команда харчувалася, деякі футболісти там мешкали. Ну, ще Дніпро-1 надав нам 3-4 гравці зі свого найближчого резерву. Якщо такий формат залишиться, то буде дуже добре.

– Хто входить до вашого тренерського штабу?

– Володимир Багмут, Микола Медін, Володимир Геращенко та Олександр Червоний. Усі ми входимо до структури Дніпра-1. Там же отримуємо зарплату.

– Виходить, ВПК-Агро по суті є фарм-клубом Дніпра-1?

– Не зовсім так. Просто такий союз вигідний двом клубам. ВПК-Агро отримує тренерський штаб, медперсонал, а також масажистів, які отримують зарплату у Дніпрі-1. Плюс 3-4 молодих футболістів, які на контракті у Дніпрі-1. Вигода Дніпра-1 полягає у тому, що гравці найближчого резерву можуть проходити обкатку у Першій лізі. В мене ці хлопці гратимуть регулярно.

– А хто ці 3-4 футболісти, можете їх назвати?

– Коли ми на початку року розпочали підготовку, у моє розпорядження надійшли Мирослав Зновенко, Максим Соловйов та Валентин Рубчинський. Зараз всі вони перебувають на зборі з Дніпром-1 у Словенії. Кого ми отримаємо зараз, побачимо. Думаю, це будуть хлопці, які на підході до першої команди. Можливо, хтось із U-19 поповнить наш склад.

Олександр Петров